Jump to content

Амбиентно оссветление


veni72

Recommended Posts

Здравейте!

Колата ми е модел 2013,производство-20.12.2012!Имам ли въобще амбиентно осветление?С помоща на кабел и VCDS успях да го активирам в MMI -то,но нищо не се получава...Има настройки за отпред,отзад,вратите и краката,но нищо не се променя.Отскоро я имам и не съм гледал къде има крушки.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако го имаш би трябвало като го регулираш да се променя и осветлението. При мен има една скала с която се регулира силата на осветлението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амбиентното осветление е част от т.н. "Светлинен пакет" (Lichtpaket), който е отделна екстра. Ако го нямаш от завода, можеш да активираш каквото искаш с кабела и пак няма нищо да се промени, тъй като липсват самите LED-та. 

 

При A3 8P ретрофит-ът е напълно възможен, макар и свързан с доста труд. Аз го правих при мен по същата причина (есктрата липсваше от завода). Добавят се каквто отделните светлини, така и липсващото окабеляване във вратите, в краката и т.н. Вероятно при A3 8V е аналогично. Последната стъпка е активирането софтуерно, от което ти си почнал, но няма какво да ти свети.... 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Има доста случай, когато хардуера е там, но не е активиран, тъй като клиента не си е платил.

И с осветлението и с bluetooth-a и с какво ли още не.

Друг е въпроса, че при плафоните може лесно да се провери дали са там или не :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте , колеги ,взех си китайски кит  амбиент , обаче имам проблем с кодирането и цветовете се сменят автоаматично , а китайците нямат инструкции на английски. Някой да знае как се случват нещата с кодирането на амбиент отключено ми е background lighting  и от там се смеянат цветовето но автоматично и плавно се променят в друга гама. 

 

 

20210213_191226.jpg

20210213_191116.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...