Jump to content

Диоден стоп


Ivocokov

Recommended Posts

принципно се прави,аз днес си взех моя от ремонт от  един пич който ми препоръча Ники и Крематора и съм много доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пусни ми и на мен телефон за ремонт на заден лед стоп ако може?!?!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега не съм го носил да ми го прават ми направо си купих нов, не знам чудих се, че викаха че ги прават за по два месеца. И реших да дам по добре 130 лв от колкото 60 и после тия пари 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На ‎20‎.‎6‎.‎2017‎ г. at 18:01, Милослав написа:

въпросният може да ги "светне"?

Аз съм "въпросният".

Преди 4 часа, Ivocokov написа:

И реших да дам по добре 130 лв от колкото 60 и после тия пари 

Само, че този новия за 130лв няма нищо общо с оригиналното Валео, което струва съвсем други жълтици... Носили са ми такъв и съм го връщал. :puke:

Досега не съм има рекламация и не ми е това цената, явно за други хора говориш.

 

038127564-big.jpg?r=0

038127554-big.jpg?r=0

038127558-big.jpg?r=0

 

Този тук е след почистване:

 

038127565-big.jpg?r=0

038127562-big.jpg?r=0

 

 

 

038127550-big.jpg?r=0

 

 

Един от проблемите:

 

038127548-big.jpg?r=0

038127547-big.jpg?r=0

038127549-big.jpg?r=0

038127551-big.jpg?r=0

 

Друг проблем:

 

038127559-big.jpg?r=0

 

След:

038127560-big.jpg?r=0

038127552-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Да ползвам същата тема, имам странен проблем със стоповете. Когато карам на дневни светлини, диодите премигват отвреме на време. Гледам на другите коли не е така! Също така когато пусна фаровете вътрешните стопове им светят и шесте диода вътре, както и халогенката за мъгла свети слабо като диодите на първата снимка, което ме дразни, а искам да светят като на останалите коли на втората снимка. И за капак на всичко като натисна спирачка на външните стопове не светват вътрешните диоди, а само външните светват по силно. До кодинг ли е, до какво идея си нямам.

 

Помощ 

IMG_1101.JPG

IMG_1103.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, fxa написа:

Когато карам на дневни светлини, диодите премигват отвреме на време. Гледам на другите коли не е така! Също така когато пусна фаровете вътрешните стопове им светят и шесте диода вътре, както и халогенката за мъгла свети слабо като диодите на първата снимка, което ме дразни, а искам да светят като на останалите коли на втората снимка.

Това ми прилича на окислени контакти на буксата (маса).

 

Преди 3 часа, fxa написа:

 И за капак на всичко като натисна спирачка на външните стопове не светват вътрешните диоди, а само външните светват по силно.

Това ми изглежда като работа за мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буксите съм проверил, и маса слагах. Даже нов външен стоп си взех, защото на стария ми баха изгорели няколко диода, които в последствие си смених. Платките на външните стопове презапоих, защото буксите се разпаднаха, но уви проблемите идват от колата. На друга кола стоповете са ОК. Пак ще откривам топлата вода май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата преди това да не е била с обикновен стоп не с диоден? Имах подобен случай при преминаване към диоден стоп светеха така и след кодиране си светнаха нормално. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в София съм, и комфорта мисля че беше кодиран за диоди, в кой канал беше да го погледна пак. Стоповете са валео и да, на найлона му казах платка. :hilezh: Сега излизам да се поровя с лаптопа, вече ще ми се смеят комшиите, че само я ровя таз кола. comfort module (46) , после трябва да сложа и трите, нали?

  • +0004096 = SAE Rear Lights (PR-A8U)
  • +0008192 = Light Package (PR-QQ1)
  • +0131072 = Highline (LED Rear Lights)
Редактирано от fxa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми е кодиран +0852613, колкото и да смятам обаче немога да разбера какво е кодирано точно. Единицата трябва ли да я има? Стигнах до заключение че трябва към сегашния ми кодинг да прибавя +0143360 и да се получи +0995973

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...