Jump to content

Кардан за Ауди А6 3.0 TFSI


Felicity

Recommended Posts

Здравейте, колата има странен шум, като стържене на лагер. След консултация с майстора ми, каза че е от лагера на кардана. Колата е била наводнявана (кофата кал, която бе извадена от двигателното отделение  в го доказва) и това е прецакало лагера. Майстора ми каза, че трябва цял кардан, само лагер нямало. Ще търся втора ръка по моргите, тъй като не ми се мисли колко струва оригинален, нов. Колата е А6 2010, 3.0TFSI, седан. Въпроса ми е от какви А6-ци мога да взема кардан? Тъй като 3.0TFSI не е много често срещан ?

Редактирано от Felicity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа колега.

И мен лятото се опитахс да ми пробутат "рециклиране на каре" за 200 лева, при положение че ново е 113€...

Виж тук намерих ново. Разгледай и по-надолу в обявата има и други модели:

https://www.ebay.de/itm/252609102578

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На илиенци в софия се намира,ако искаш номера на лс ще ти дам,да не се сърди админа ако го постна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Felicity Въпросния лагер е с демпферен тампон и специфична стойка за монтаж, едва ли ще стане както описва @aleksandrov84. Вариантите са нов, употребяван кардан или да провериш dbk-dimitrov ако нямат подходящ дали ще ти произведат по поръчка и размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, но може да сравните в етка дали са еднакви номерата на карданите за различните мотори (предполагам, че всички с V6, автомат и куатро ползват един и същ кардан без оглед на кубатура и гориво)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам при колегата дали е същия,но на мойта 3.0 тди куатро автомат въпросния Ники каза че ги правят висящите лагери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на колкото места проверих,всеки казваше че само лагер не се предлага,а кардана е колкото колата :) затова ги правели,защото втора ръка да вземеш нещо такова е като да си продадеш твоя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.09.2017 г. at 12:17, Felicity написа:

Здравейте, колата има странен шум, като стържене на лагер. След консултация с майстора ми, каза че е от лагера на кардана. Колата е била наводнявана (кофата кал, която бе извадена от двигателното отделение  в го доказва) и това е прецакало лагера. Майстора ми каза, че трябва цял кардан, само лагер нямало. Ще търся втора ръка по моргите, тъй като не ми се мисли колко струва оригинален, нов. Колата е А6 2010, 3.0TFSI, седан. Въпроса ми е от какви А6-ци мога да взема кардан? Тъй като 3.0TFSI не е много често срещан ?

Пробвай да звъннеш в Порше запад, питай дали се предлага само лагера и ще знаеш накъде да се насочиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез тук:

http://www.dbk-dimitrov.com/авточасти/кардан/тампон-висящ-лагер-опора-кардан

90% съм сигурен че го имат, говоря за висящ лагер-тампон. Може да им звъннеш, те ще ти кажат. В сайта имат даже размерите и ще можеш даже сам да се ориентираш, има и снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dbk-dimitrov.com/d-висящ-лагер-vw-t5 да речем че имат този,но питай както казва колегата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще проверя и в този сайт (малко ме притеснява, дали ще си върши работата както трябва). Засега изчаквам Raino да ми кажe цена и дали има само лагер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...