Jump to content

Кожен волан


daramusss

Recommended Posts

Много се извинявам малко извън темата...сигурен ли си в километража на колата...доста олющен е волана за тия километри...моето е на 236 000 и е със светлия волан...мога да кажа че е непокътнат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като инфо- кожата за волан в А8 и Q7 е по- дебела от тази при А4/А5/А6 и се износва по- трудно.

При ФауВе при Туарег и Фаетоните кожата на воланите е друга също.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно много добро и евтино решение c18ab24efbec8bd716c9e959b91e4743.jpg около 4 лв. Нанасяте после изчаквате 5 мин. и после пак в зависимост от износването .Не цапа по ръцете .За скъсани вече волани не помага .И да допълня има същия продукт за обувки,НЕ ГО КУПУВАЙТЕ,той не помага не е същия ефект .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки преди и след с боята на Silver за 3лв която колегата е постнал по горе.Волана преди това съм го обработил с обезмаслител и с финна шкурка на снимките.Колата след процедурата беше при мен 9 месеца и не беше мръднало,но важна е подготовката преди това защото ако волана остане мазен вероятно ще започне да пада.

IMG_7398.JPG

IMG_7399.JPG

IMG_7400.JPG

IMG_7401.JPG

IMG_7402.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш,че преди това ти харесва повече :D:D:D А и за 3 лв и 10 мин работа не като да дадеш 150лв за претапициране с някаква ужасна кожа в повечето случаи и няколко дни без волан и кола съответно ;) 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По- скоро, че с малко повече усилия и за 30-40 лв се продават наливни грундове, бои и лакове за кожа и резултата е в пъти по- добър и реалистичен/близък до истинския.

Боядисал съм над 500 волана сигурно, в началото и аз мацах ентусиазирано с такава боя като показаната по- горе, но като видях истинските бои, си посипах главата с пепел:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...