Jump to content

реални стойности на цилиндрите за ауди а4 110к.с.


hateca

Recommended Posts

може ли някой да ми каже какви са реалните стойности  от ваг кома  за ауди а4 110к.с.

рових се навсякъде и само различни мнения.ако може някой да ми каже дали е добре лога.

трудно пали само при минус след което няма проблем .

смених горивния температурен датчик филтри свещи и нищо не се получава..

audi цилиндри.xlsx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бързаш да сменяш на посоки, стойностите трябва да са близки до 0 на загрял мотор, но за паленето едва ли ще ти дадат ориентир. Центровката ако е добре, обикновено означава, че помпата има нужда да се регулира порцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милиграмите изглеждат малко. Injection Quantity на загрял двигател(85+ градуса) стандартно е около 4 - 4,5, при теб на 52 градуса е 27. По-голямото число означава по-малко впръскано гориво. Провери колко е на загрял двигател, провери центровката на помпата и, ако центровката е добре, както те е посъветвал колегата, трябва да се регулира количеството с преместване на електронния блок на помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направих нови тестове но пак нещо не е като хората

четвърти цилиндър нищо не показва а стойностите на другите ми се струват високи.пак трудно пали въпреки центровката на помпата

някой може ли да каже нещо за тези логове ,дали са добри или не,по точно добре ли са стойностите

1-4-5.xlsx

5-13-24.xlsx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова теми има по въпроса. И тук и във VW

Вземи прочети. Ти искаш тук някой да ти обясни подробно. Обаче забравяш, че няма инструктори на заплата във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега да прав си ,НО темите са СХОДНИ и всеки различно отговаря.все още съм нов и незная къде какво точно да напиша.

а иначе от две седмици чета по5-6 часа на ден.опитах всичко което изчетох но има много  неясноти.

затова исках точно моите стойности  ако може някой да помогне.на въпроса с парите ако някой търси пари тук......нали затова е форума...кой каквото може да помогне АКО ЖЕЛАЕ НЕ ИСКАМ НЯКОИ ДА И СТАВА МЕХАНИК но имам желание да си я ремонтирам,защото

в сервизите ми взеха адски много пари и нищо не се се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че тъй като тук няма хора на заплата няма кой да ти обяснява с подробности.

 

Ако имаш конкретен въпрос някой може да ти отговори.

 

на 4.3 е аванс и по спомен на загряла кола трябва да е 0.8-1. В същото време на 4.4. да не е над 20%. Иначе не е е както трябва.

на 4.2 показва колко е задал немския инженер като търсена стойност за аванса.

 

Ако не си разбрал как се регулира аванса не си чел достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...