Jump to content

MMI 2G DVD Map update


unicastbg

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Привет на всички!

Само за Инфо, записах iso-то с програма ImgBurn на DVD+R марка TDK на 8х скорост /това ми е най-ниската на записвачката/ и нямам никакви проблеми, Диска се чете отлично, ъпдейта мина бързо. Колата е А6 4F 2005-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги, някъде има ли нови работещи линкове за тези карти, тъй като до тук постнатите вече не работят, а ми се иска от някъде да си изтегля картите за 2018-та. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Успя ли хякой да си запише карта? помогнете аз немога да се ориентирам. кой линк да сваля и как  да го запиша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 4/14/2018 at 21:05, Silver Arrow написа:

Здравейте, потвърждавам всичко се получи без дарми и проблеми. Ще се опитам да обобщя, защото и на мен ми беше малко трудно в началото да се ориентирам:

1. Свалих си файла за Източна Европа 2018: https://uptobox.com/yz8xzd00qxkh

2. Получих един архивиран файл (MMI2.EAST.DVD2.2018), който след разархивиране дава други шест пак архивирани.

3. Разархивира се първия и той прави папка (MMI 2g 2018 dvd2), в която има само един ISO файл (MMI 2G EE 2018 DVD 2). Този файл записвате на диска.

4. За записване ползвах безплатна програма за запис ImgBurn (със Windows 10 съм) на втора скорост. Диск Sony DVD-RW.

5. Слагате DVD-то на мястото на стария стартирате Update и след малко вече сте с карта 2018 и 3D опция на визуализация.

Поздрави и благодаря за линковете от колегите!

 

Колеги, моля следвайте стъпките и всичко ще е "точно", линка си работи само изчаквате секундите и после сейвате файла! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.09.2018 г. at 18:38, JOVANI1974 написа:

Успя ли хякой да си запише карта? помогнете аз немога да се ориентирам. кой линк да сваля и как  да го запиша?

Всеки един от линковете които колегите са публикували тук ,работи .Мога да ти запиша един ако искаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яви се друг проблем, записах, но стария диск не иска да излезе, а иначе си работи и излиза ниакаква карта много непълна, как да реча проблема си с ваденето на стария диск?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Q7_(4L)_Navigation

Channel 067: Ejection

  • 1 = Eject CD/DVD

Channel 068: Ejection Lock

  • 0 = Eject Button active
  • 1 = Eject Button inactive (Anti-Theft)
Редактирано от unicastbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш мога да ти направя.Пиши ми ЛС и ще се разберем ,няма проблем.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

А случайно някой да има представа как стои въпросът ако колата е от САЩ?трябва ли да се подменя целия модул за MMI или има някакви настройки които да се направят на самата навигация за да бъде показва по подразбиране европейската пътна мрежа,и съответно когато се сложи диска да се ъпдейтне базата данни за Европа.Благодаря много предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картата е на диск, не мисля, че трябва нещо специално да се прави. Тъй като няма място в паметта, всичко е на дискове - всеки регион или група от държави са на отделен диск. Пример - средна и източна Европа (CEE) са на един диск. Западна на друг.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези неща ги знам,дискове много съм правил и правя но за кола от САЩ не съм и исках да разбера дали има някаква особеност.Благодаря все пак за споделеното мнение :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
6 minutes ago, baniole said:

Някои даде линк за 2019 

От Ауди няма вече. Ако някой успее да направи custom cd с по-нови карти... Аз рових из файловете, не успях да разбера в какъв формат са картите.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте колеги. Нов съм във форумът. Има ли възможност навигацията да показва българско меню. Мерси.

В момента съм с версия BNav_EU_K0206_2_D1 / 4g0919884j ECE 5.12.4.

 

Редактирано от auditerm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

не

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
On 3/20/2018 at 7:37 PM, unicastbg said:

0889631889 - това е моя номер. 

Нещо ми се бъгна сайта на телефона, не мога да махна цитатите.

Здравейте, имам Q7 и се опитах да вкарам диска в навигацията. Не знам да ли вътре вече има диск, но не иска нито да вкарва нито да изкарва диска. Един колега каза, че ми е заключена навигация. Можете ли да ме посъветвате какво да правя или вие ако може да помогнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...