Jump to content

Audi 2.0 16V vs Audi 100 2.5TDI+чип (148кс)


Recommended Posts

Снощи се пуснах с въпросната 100-ца и я бих без да давам зор на колата...2:0 е резултата...момчето каза обаче че няква катастрофа имал и оттогава не вървяла колата както трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се пуснах с въпросната 100-ца и я бих без да давам зор на колата...2:0 е резултата...момчето каза обаче че няква катастрофа имал и оттогава не вървяла колата както трябва...

Добре де...... без да се заяждам... знам един наш колега де мноо му върви колата.. и немое да бие такива та.....много би ми бил интересен един старт между вас двамата.Такива като теб-тоест ACE-6А ги прави смешни.. а тея 2.5-ци много му се опъват...знам възможностите на колата му(поне така си мисля) и 90% съм сигурен че ще те бие.. нека той пише дали ти "обажда" старт да те остави в точкаа

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де...... без да се заяждам... знам един наш колега де мноо му върви колата.. и немое да бие такива та.....много би ми бил интересен един старт между вас двамата.Такива като теб-тоест ACE-та ги прави смешни.. а тея 2.5-ци много му се опъват...знам възможностите на колата му(поне така си мисля) и 90% съм сигурен че ще те бие.. нека той пише дали ти "обажда" старт да те остави в точкаа

КъФ е тоя с тая бързачка бе, аман от рейцъри в тоя форум, чак и ACE правел в точка тия галактически бегачи, Хилядолетния Сокол е по техен първообраз правен, ти къ я мислиш тая раота. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КъФ е тоя с тая бързачка бе, аман от рейцъри в тоя форум, чак и ACE правел в точка тия галактически бегачи, Хилядолетния Сокол е по техен първообраз правен, ти къ я мислиш тая раота. :hilezh:

Га го знаеш комши ти е,кара една сива 90-ка със 17-ки доскоро му беше в подписа колата :hilezh: много въри,тоя барутарник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам честа да го познавам този джентълмен, трябва да ни запознаеш сигур е некой симпатяга а?

Висок,строен,красив,интелегентен.... бе с 2 думи мъж мечта :hilezh: а колата му... ша са флюбиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да уточня: става вупрос за 2.5 тди редовия 5 цил дето е 115к и е с чипче и става 148... а оня V6 2.5 бях писал вече тема за него той си ме сцепва милия :hilezh:... а пък с KYPO имахме лека закачка за гонка и с Wizi да се пуснем заедно още преди нова година си лафихме и аз трябваше да се обадя ама имах грижи и не съм пускал оферта...ама след 1 март може да направим нещо да видим за ко става въпрос :hilezh: па поне да се скиваме и да си начешем крастите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде казвайте довечера ли ще е.. утре вечер ли ще е.. и да правим една сБирка на Боянската.. че не съм давал газ откак оставих 200-тицата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да уточня: става вупрос за 2.5 тди редовия 5 цил дето е 115к и е с чипче и става 148... а оня V6 2.5 бях писал вече тема за него той си ме сцепва милия :hilezh:... а пък с KYPO имахме лека закачка за гонка и с Wizi да се пуснем заедно още преди нова година си лафихме и аз трябваше да се обадя ама имах грижи и не съм пускал оферта...ама след 1 март може да направим нещо да видим за ко става въпрос :hilezh: па поне да се скиваме и да си начешем крастите

айде казвайте довечера ли ще е.. утре вечер ли ще е.. и да правим една сБирка на Боянската.. че не съм давал газ откак оставих 200-тицата :bia:

В неделя,В неделя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде казвайте довечера ли ще е.. утре вечер ли ще е.. и да правим една сБирка на Боянската.. че не съм давал газ откак оставих 200-тицата :hilezh:

Е то вече файда нулева, ма поне ти е икономия :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...