Jump to content

Led крушка за лупа със залъгалка - откъде?


IDIM

Recommended Posts

Здравейте, реших да премина на led крушки за късите фарове за Audi A4 B6, но след като сложих стандартни, ми изписа грешка т.е. въобще не я разпознава. Крушката свети, но пък лупата не свети. Един майстор ми каза да търся led крушки за лупа със залъгалка. Те били по-къси и по-тесни от стандартните и са без вентилатор, а самата залъгалка представлявала пластинка на крушката. 

 

Виждали/ползвали ли сте такива и въобще как изглеждат и откъде да се снабдя с тях?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да правя реклами или нещо такова, но си поръчах от тук :

http://www.ledwhitepro.com/bg-led-крушки-за-фарове-1/led крушки за фарове c6-bg/led крушки за фарове h7 cob-bg.html

Нарочно си търсех с гаранция, защото знам че често дефектират. Монтирах ги лесно - събират се спокойно във фара без преправяне. Не ми дават грешки на борд компютъра. Ползвам ги от 3 месеца и до сега не съм имал ядове с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, като осветеност как са? По-добре ли се вижда от халогенна крушка или е същото само че бяло?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,че нещо но я си пусни радиото на включени лед светлини и виж да видим имаш ли смущения?

Аз за малко да свалям конзола и да се мъчем с антената.

Колкпто повече лед толкова повече смущения,за да няма такива има с резистори.

Аз съм с 55в лед на всичко отпред освен габарита.

Като осветеност са добре но мисля,че филипс диамонд или силвър са си по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, като осветеност са като китайски 35 вата ксенон. Естествено на мокро с тази бяла светлина е по-зле. от халогенна крушка. И не, нямам проблем с радиото или някакви смущения - може просто да съм случил на партида, знам ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...