Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

предстой ми копуване на Ауди Б7 и искам малко помощ,първо се спрях на дизел 1.9тди  но така и не намерих читава,другата опция е бензин..и по точно 1.8Т Ауто(някъква 7 степена кутия) ..аз не претендирам  че съм компетентен и не искам  да споря с никой в форума,просто искам малко мнения от компетентни хора

Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/18/2018 at 9:48 AM, lyubo80 said:

Здравейте,

предстой ми копуване на Ауди Б7 и искам малко помощ,първо се спрях на дизел 1.9тди  но така и не намерих читава,другата опция е бензин..и по точно 1.8Т Ауто(някъква 7 степена кутия) ..аз не претендирам  че съм компетентен и не искам  да споря с никой в форума,просто искам малко мнения от компетентни хора

Благодаря ви

1.8т за мен е по-добрият мотор. Не знам къде си я намерил тази кола, миналата година на един му търсихме Б7 1.8т и нямаше никакви. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

  Днес гледах две,но не можах да се спра на нито едната,всичко е пребоядисвано,дали калник,врата...най вероятно ще е 1.8 ауто..мисля че е по добро от 1,9тди..гледах и няколко 1.9 и там е същата работа...цената е долу горе еднаква около 11000,повече от това за 12-годишна кола не мисля да давам

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

намерих една хубава 2-ка ТДИ BPW мотор, няма свясно 1.9 пък за 1.8 да не говорим..всичко е блъскано боядисвано..снимките нищо общо и това говорим за кола 2005-2007 година за около 12к..нищо.... писна ми да се занимавам с търсене взимам една 2.0тди,..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега,ще споделя мнение след няколко месеца....да видим дали 2.0тди Ауто са толкова проблемни и с толкова много дефекти и проблеми както някой хора пишат,колата изглежда доста стегната проверена и напълно обслужена в Проше на реални км,поне така ми казаха от сервиза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...