Jump to content

възможна ли е замяна на 5 степенна АСК с 6 степенна


vesko_beka

Recommended Posts

От автомат на ръчка става значи и обратното става....а за цена може и много евтино да ти излезе защото има много желаещи за ръчна кутия и само да си ги менкате :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ръчка нъм автомат и автомат към ръчка.

Ако искаш да сложиш 6 степенен автомат от следващо поколение коли ... с много пари вероятно е възможно. С нормални пари НЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

благодаря. значи изобщо да не и правя труда да търся 6 степенна аск. стана ми интересно понеже моята кутия започна да вибрира нещо и като сменя да приритва леко понякога, та викам вместо да я ремонтирам да търся 6 степеена такава понеже съм виждал по обяви из нета коли като моята с 6 степенен автомат.та затова реших да попитам

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като твоята?

Дай една обява такава.

Изпратено от моят мобифон помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама той човека искал да слага 6HP??? Е ма малко май не става играта тука :flipoff:,а аз си мислех от ръчка на автомат :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

 Назад сте, може, ако е ръчка, може  да брои и бавния блок и да добави и задните... 12+2.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно. че ме гъбаркате поради липсата ми на познания. а попитах просто защото ще ми предстои ремонт явно на моята аск и викам ако има такова чудовище със 6 автоматични скорости напред защо да не попитам по-запознатите от мен с това, защото нямало нищо срамно човек да пита когато не знае, но ето че е било......благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо срамно колега,но ти от началото не можа да си заформиш въпроса както трябва,а и на твоя модел няма 6 степенен автоматик всичко е 5 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да.благодаря. и аз така знам просто видях няколко обяви при които С5 душегуб е описан със шестстепенна аск и се учудих и затова реших да попитам по компетентните от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...