Jump to content

Ауди а4 б5 Говорители


Ivannnn

Recommended Posts

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като сложиш адаптори, пасват стандартни 13см.

Изпратено от моят мобифон помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка поръчх двукомпонентни Sinustec St-130 за предните врати и kоаксиални Sinustec St-165 за кората отзад. Говорителите ги поръчах от немски сайт, ще пиша след монтажа, дали съм доволен от резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с интерес, защото съм купувал за предната линия от Херц за 200 лева до Фокал за...

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14/05/2018 at 13:53, binev написа:

 

Колега, сподели дали си доволен от резултата. Моите вчера пристигнаха и останах приятно изнедан от това което видях. Тествах как лягат на фланците и паснаха все едно са правени едни за други. Надявам се уикенда да ми остане време да ги монтирам. 

Редактирано от Stoqn.Tumbev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм доволен. С оригиналните звука е по- добър, но са зле рециклирани като увелича, гъгнат Може би е говорителите. Върнах ги на Е Маг.

Като монтираш твоите кажи дали са добре, че не знам какво да взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота успях да монтирам всичко и съм доволен от резултата. Звука се промени високите са по-слаби, а ниските са по-силни, което мен ме устройва, защото преди ме дразнеше, че пищялките се чуват много. Ако много усиля има кривене, но сравнявах и със заводските говорители и те също кривяха. Вчера карах около 200км и се радвах на новата музика, като цяло съм доволен от резултата. Монтажа беше лесен, не се наложи да преправям нищо, освен да сложа клеми на кабелите. Фланците паснаха пефектно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...