Jump to content

Покупка на A3 8l от Варна


Recommended Posts

Здравейте колеги. Загледал съм се на една обява за една дизелова тройка във Варна. Обявявата е следната https://www.cars.bg/offer/c2676714

Има ли някой колега който може да отдели 10 минути да хвърли едно око или да направи някоя снимка и да каже дали си струва тази кола?

Понеже се намирам буквално в другия край на България и ми е трудно да пропътувам това разстояние(нямам лична кола)

Също така бих искал да попитам някой има ли отзиви от тази автокъща?

Благодаря.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед, седалката е със сменена тапицерия и е зашита много грозно. Имам такава седалка със сменен плат и няма нищо общо с това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Bavarian написа:

(нямам лична кола)

 

А ако имаше щеше ли да отидеш? Какво толкова те грабна тая кола, че да прекосиш Бг заради нея? Разбирам да е някой рядък екземпляр, но ако се разходиш 10мин по улиците ще видиш 6 такива, 4 ще са същия цвят и половината сигурно ще се продават.... 

 

Това ли те впечатли....?

Цитат

 

!!! УНИКАТ !!! КАТО НОВА !!!

НОВИ ГУМИ и джанти !!!
КОЛАТА Е В ТОП СЪСТОЯНИЕ !!! САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ !!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На снимки колата си изглежда добре, единственото което леко ме отблъсква е стилът в който е написана обявяват. Както беше казал някой - в стил като за вестник ШОК [emoji3]

Относно това по улиците не съм много съгласен, от над месец си търся кола и видях само една или две A3 с този двигател и 2002+ година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автора с голяма вероятност си прави "реклама" на продавания екземпляр , като уж сондира мнение , дефакто го продава . ако все пак не е така мога да ида да я видя   . 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2018-6-22 at 19:20, CheFolino написа:

Цитиране на предходно мнение!

Не, не е моя колата. Никога не бих пуснал обява с текст като за вечерните новини [emoji3]

А сега сериозно, просто не исках да съм празногласен да искам мнение без да покажа колата. Може би не беше добра идея и молбата ми е модераторите да изтрият линка от поста, понеже аз вече не мога.

Все пак ще съм много благодарен ако може да хвърлиш едно бързо око за 5-10 минути.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2018-6-22 at 19:37, tonko2.0T написа:

Цитиране на предходно мнение!

Честно казано и аз имам някакви съмнения, но вероятно това може да се разбере от талона.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пише-Audi A3 8L – Wikipedia

Просто А3/8L/ фейслифт с този мотор/81 kw./,се среща по-малко на пазара и държи цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тия тигри нищо не бих си купил. 3/4 коли съм ходил да гледам през годините при тях и на живо са пълен дроб. Преди май бяха М брадърс или нещо подобно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...