Jump to content

Купувам Ауди а6 4ф


Recommended Posts

Здравейте , търся А6 4ф , което да е поне 2006-та и нагоре . Желателно е да хваща окото . Задължително авант.  Максималния бюджет е 16 000 лв. Очаквам вашите предложения . Благодаре предварително ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добър ти е бюджетът, освен, ако не гледаш само годината. Тези за 10 к обикновено са пълни таралясници. Успех! Следи и тук във форума, излизат добри оферти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, OvivO said:

добър ти е бюджетът, освен, ако не гледаш само годината. Тези за 10 к обикновено са пълни таралясници. Успех! Следи и тук във форума, излизат добри оферти.

Ами предвидил съм 19 общо . Предлагат ми Фейслифтови по 19 , но предпочитам да взема по стара и да вкарам пари аз да си я обслужа що годе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако фейслифтът е Unikat или Чисто Нов!!!!! - бягай :)

излизат добри коли за тези пари. Трябва и да решиш дали искаш бенз или печка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази я погледнах . Изглежда добре , но с тези 7 забележки които има не знам колко ще легне , а и искам нещо предимно със сменени вериги. Иначе съм се насочил към 3.0 или 2.7 тди куатро . https://www.cars.bg/offer/c2595516 Ето тази съм набелязал. Може ли да изразиш мнение от пръв поглед колега. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има стойка определено.

Джантите може и да не са оригинални. 

Черна е и много ще се цапа.

Ксенонът много ми синее на снимките, може да е китайка.

Салонът е много добри цветове, моят е същото кафяво на кожата. В комбинация с черният таван е супер. 

Махагонът разваля според мен нещата, но може на теб да ти харесва, а и има хидро боя, фолио или замяна.

според мен не е на 220 000 предвид колко е смачкана седалката. И нямаш никаква гаранция за веригите. Но те се сменят за около 2к. 

Колата трябва да те кефи, пари ще се дават, но поне да те радва :)

Аз бих търсил от човек, който си я е гледал, не нов внос от холандия и някой емигрант да я карал, както подозирам за тази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм, че колите от Холандия са много трудно манипулирани за километрите, можеш да опиташ да й провериш историята чрез някой по запознат. За цената си изглежда мн добре. Веригите Иво сигурен ли си, че се сменят за 2к само? Май качествено всичко отива към 3. Иначе седалката не е мн зле, а другите са ок. Може да е някой Холандец дето не си е падал по карането на колело и е слизал/качвал на всеки 5 км :) Най-добре я виж, цената е ниска и може да има нещо, ама е с регистрация и можеш да я закараш където искаш.

 

ПП сега видях, че това е 2.7 тди, на тях цената си им е по-ниска, защото на практика е по-бавен 3.0 тди, ама ако е хубава колата си заслужава, можеш лесно да махнеш екологичните неща, един чип и колата да стане доста притвна.

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти до дни ли ще я взимаш, ако си на зор, ще трябва да отсяваш най-добрата към момента. @Алекс, kainy бе споменал за кутия плюс вериги ~ 4500 като не пада моторът, а през кутията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е спешно . Предимно за зимата трябва да имам , че ми трябва 4х4. Поне до ноември мога да чакам. Просто търся нещо хващащо окото и що годе обслужено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има възможност,фейслифт.3.0 TDI или 3.0TFSI.

Парите може да са повече,но фейса е с доста разлики и мотори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, tonko2.0T said:

Ако има възможност,фейслифт.3.0 TDI или 3.0TFSI.

Парите може да са повече,но фейса е с доста разлики и мотори.

Здравей , за фейслифт не знам дали да се насоча , но може ли да ми поясните разликите между 224 и 233 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето и моята колега https://www.cars.bg/offer/c2722331 мога да ти дам и вин за проверка ако желаеш

Редактирано от korkito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 7.09.2018 г. at 17:03, korkito написа:

Ето и моята колега https://www.cars.bg/offer/c2722331 мога да ти дам и вин за проверка ако желаеш

 

Тоя туч е на над минимум 400 000, даже с тоя излъскан перфориран иначе волан малко ми се виждат!!! Не му давай вин, че ще се самоубиеш после като ти каже километрите.

ДПФ и ЕГР при 187000  (АКО БЯХА РЕАЛНИ) не се махат, защото са перфектни! Махат се от 300к нагоре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...