Jump to content

Проблем след автомивка


Alexander Boichev

Recommended Posts

Здравейте колеги. Някой знае ли какво се е случило с мен ? Та ситуацията е следната : 

Отивам на автомивка е всичко е наред, но като си тръгвах и запалих колата и потеглих ми светна лампичката за поднасяне и не гасне и немога да подам газ и след това другата жълта лампичка от дясно започна да мига. Какво стана, ако някой знае какво е нека помогне, че утре трябваше да ида до морето да си прибера жената и детето.

IMAG3079.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За начало диагностика да се види коя грешка е ....колата има ли дпф ? Мили ли да някъде при двигателя ?

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 b6 2002 1.9 131 коня 

Има ли вариант просто да се е намокрило нещо ?

 

Редактирано от Alexander Boichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай, и ако си сигурен, че няма как да е попаднала вода там, може и да не е тази причината, въпреки че симптомите напомнят за такъв проблем. Оборотите на 1200 ли са заковани? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен точно колко са , но съм сигурен, че бяха по-високи от 1000, може и 1200 да са. Но имам е малко отчупено парче от борда на кутията на компютъра и освен от там да е паднала някоя капка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен точно колко са , но съм сигурен, че бяха по-високи от 1000, може и 1200 да са. Но имам е малко отчупено парче от борда на кутията на компютъра и освен от там да е паднала някоя капка.

Според мен ако е станало това проблема щеше да е по голям ... Това което каза колегата за педала е интереано и доста възможно ... Но си е гадаене без диагностика "най добрия приятел на аудито"

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес всичко си е наред, явно се е намокрило нещо, лошото е че щом се е намокрило веднъм може пак да се намокри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно релетата под компютъра са намокрени.Трябва да си оправиш капака на кутията,но най добре я отвори и ги виж и почисти.За да махнеш капака обаче,трябва да свалиш лявата чистачка за да свалиш пластмасата под нея, защото тя закрива единия винт.Вероятно някой е отварял без да свали последния винт и така се чупи капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че се разбра от какво е :)

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...