Jump to content

Оригинална аптечка


kosio85

Recommended Posts

Колеги някой може ли да ми даде номера на оригиналната аптечка за Б8-цата. Видях, че мойта никъде няма, а чета, че щели да глобяват бая за липси. По принцип в подлакътника отзад ли трябва да стои? Моя е с поставки за чаши и ми се струва малко мястото да е там, ама незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като стана дума за авто-аптечки, къде може да се видят законовите изисквания, какво трябва да съдържа? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах една нова от Ибей. Черна е на цвят и я дават за а4,а5,q5,q3 и tt. 28 лв излезе + 5 за фирмата, дето ще я достави от UK до БГ. Срок на годност до 08.2022, което ме устройва. Мисля, че при мене заради поставките за чаши, няма как да влезне в подлакътника, ама ще видим. Ако не се събере там, я бутам в багажника и това е :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ей такава поръчах: https://www.ebay.com/itm/Genuine-Audi-In-Car-Compact-First-Aid-Kit-Sterile-Date-01-2023-A3-A4-Q3-TT/192622481772?epid=1566232114&hash=item2cd931d16c%3Ag%3A3n0AAOSwE69bbIhm&_sacat=0&_nkw=a4+b8+first+aid&_from=R40&rt=nc&LH_TitleDesc=0

Гледам, че си има и ножици вътре и всичко, а и нали гледали куките за датата на валидност на принадлежностите. Тия са до 2022-2023. То това е най-важното.

Тази, дето ми показваше мисля, че е много дълга. Може би е за коли без поставка за чашки. При мен няма да влезне със сигурност. Не, че за другата знам де, ама ми изглежда по квадратна, точно каквото е мястото при мене.

Реално мисля, че трябва да е такава: https://www.ebay.com/itm/AUDI-A4-B8-S4-3-0-Petrol-245kW-First-Aid-Kit-8P0860282A-2014/112744304326?hash=item1a40158ec6%3Ag%3AzPkAAOSw8RZaVMfT&_sacat=0&_nkw=a4+b8+first+aid&_from=R40&rt=nc&LH_TitleDesc=0

Но тия с тоя номер нямаха написана дата на валидност и затова играх на сигурно. Ако се събере събере, ако не отзад некъде и тва е :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...