Jump to content

Акумулатор


thegame

Recommended Posts

Здравейте, Купих нов акумулатор преди 3 месец, но последния месец жената кара само на градско и ми се струва че е малко изтощен. Дали ще му стане нещо ако го сложа на зарядното да се зареди. Той си пали,няма проблем но превантимно понеже иде зима. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, evg_eni написа:

 да го правиш на колата откачи клемите преди това.

Защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се знае какво зарядно използва и по добре да не рискува да пуска ток директно по инсталацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, моя също е сравнително нов, но ме нямаше няколко месеца и не бях карал колата. Като се върнах беше паднал и го свалих за около 7-8 часа зареждане, Аз ползвам едно старо пернишко зарядно. Виж каква е големината на тока на зареждане на твоето. Да речем че акумулатора ти е 74ah не бива да го зареждаш с ток по голям от 7.4 А

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/23/2018 at 19:18, thegame написа:

 и ми се струва че е малко изтощен.

 

Как така ти се струва?Трудно върти,трудно пали?Акумулатора е нов,ако има някакъв проблем с него,то тогава погледни електрическата система на колата.Но това би трябвало да са го направили в магазина още при закупуването на акумулатора.Аз съм с акумулатор на почти три години и 90% е карано само градско,да чукна на дърво,без зареждане или някакъв проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...