Jump to content

Странични огледала


cheffoss

Recommended Posts

Колеги, някой знае ли как се прибират страничните огледала на олроуд а6, 2017, но без да се гаси и заключва колата? Не мога да я прибера в гаража без да ги затворя :)

Редактирано от cheffoss
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като завъртиш врътката за регулиране на огледалата наобратно.

През менюто също би трябвало да може, но е възможно да не е активирано.

Ако нямаш позиция на копчето за прибиране занчи някои е ретрофитнал огледалата, но не е сменил врътката и пластмасата, не е рядко срещано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом копчето на огледалата няма опция ръчно да прибереш огледалата, значи са механичнии изобщо нямат мотори за прибиране или поне са нямали като е излезнала от завода и някой е насаждал. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, N1995 said:

Щом копчето на огледалата няма опция ръчно да прибереш огледалата, значи са механичнии изобщо нямат мотори за прибиране или поне са нямали като е излезнала от завода и някой е насаждал. 

А дали е възможно да се добавят тези мотори?

Редактирано от cheffoss
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първия ти пост аз поне разбрах, че като заключиш колата ти се прибират огледалата, ако е така наистина значи ги имаш моторите и ти трябва само нова врътка за огледалата + нова пластмаса около нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибираш лявото с ръка и си вкарваш колата. Другият вариант ще ти излезе колкото една нова секционна врата за гаража.

Редактирано от iovkom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете отледала, двата мотор/модула, врътката, дръжката и окабеляването ми излязоха един АКБоин, час борба и съм с прибиращи се огледала. Нищо страшно, само демонтажа/монтажа на окабеляването е тегаво, трябва някой с малки ръчички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно за В6 става дума. Ако са фото стъклата, да, там говорим за други цифри, но при обикновенни не би трябвало да е по-различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се огледалата, кабел до модулите във вратата, нов бутон в дръжката и трима върху него. После се кодира. Ако имаш всичко е час два работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа как се прави реглаж на огледалата, едното когато ми се затваря отива много нагоре и дере стъклото .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Привет! Някой знае ли как се изключва прибирането на огледалата при заключване на автомобила? Гаражна е, но когато пътувам и се налага да нощува навън се притеснявам да не замръзнат и да не се строши нещо в тях.   Колата е Ауди А6, Ц7

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво меню търсиш изобщо като нямаш прибиране на огледалата изобщо... Ако са прибиращи се, има копче във вратата. Няма как да се прибират само от менюто или при заключване, пък да няма копче за ръчно прибиране...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте имам а6 4г фейслифтовата 2016 г и колата ми е с обикновени огледала с бленда въпроса ми е може ли някой да ми монтира електрически дасе прибират и с опция за показване на мъртвата точка ако има някой който разбира и може да монтира такива огледала телефон за връзка благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/RetrofitShadowM/ 

Това момче може да ти свърши работа, но за този ретрофит трябват нови огледала, нов бутон за управлвние на огледалата и окабеляване трябва да се провери дали оригинално инсталираните модули които са под тапетите на предните врати подържат тази функция,ако е не и те трябва да да се подменят ,също трябват 2бр.радари които стоят зад задната броня и окабеляване.След всичко това трябва да се кодират новите системи..

Това е доста скъп ретрофит.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...