Jump to content

Връщане на реалните км


muspidera

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От няколко дни вече съм собственик на Audi A4 Allroad, 2010г. и искам да си върна реалните км на километража и в компютъра. Проучих колата преди покупката и ги разбрах, а и стария собственик си призна колко е върнал, точно преди да я обяви, след като го попритиснах. Пише ги дори и при последния технически преглед. Пеосто мен ме дразни така и искам да си пише реалните км навсякъде.

В тази връзка, може ли някой да ми каже как мога да ги върна обратно, колкото са били? Става ли с кабел? Имам версия 12.12.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каза, че я е закарал на сервиз. Не знае как са го направили. Няма как да ходя в сервиза, защото не сме и в един град.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може с VAG-COM, а "услугата" струва 200-300 лв. Карай си я така. С колко е върната и каква е разликата между компютъра и таблото? Ако е много малка веднага се знае че е връщана. С VAG-COM можеш да видиш километрите на компютъра.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам. Нормално се появява разлика от около 1% на всеки 100 хил. км между компютъра и таблото поради натрупване на грешка. Ако решиш да възстановиш реалните километри трябва да сложиш и тази разлика, иначе само с VAG-COM кабел се вижда че километрите са пипани. Карай я така, пък като я продаваш я обяви на реалните километри. Не виждам защо трябва да даваш пари на хора които се занимават с такъв мръсен бизнес.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...