Jump to content

Сваляне на халоген


anpa1

Recommended Posts

Здравейте всички. знае ли някой как се сваля халогена на Ауди А6 4F. Някой ако може да качи клип от uoutube , че аз не намира.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Но как се свалят решетките? Не се справих със свалянето. На щипки ли са само или има и болтове? Какво имаш пред вид под малката решетка? Външната? Или вътрешната? 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук ме тушира. Не знам с коя броня си и коя година ти е колата. 

При мен изглежда така и решетката около фара за мъгла е на щипки. Все пак внимавай.

След това самият фар е на два болта и е долу. Всичко е за 5 минути по сменяне на крушка. Мисля, че бяха H7, не знам дали това ще правиш.

8BD0CFFB-EE0E-4A9C-8075-A4B891DF180D.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

благодаря , същото е при мен като снимката

ясно, само трябва да внимавам да не счупя някоя щипка.  Работата е 5 мин за този, които знае какво прави. Който не знае , може да изпотроши всичко

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуснах клипа за достигане до крушката, не знам и не съм гледал каква слага :) аз си сложих H7 бели и седят много добре при coming/leaving home.

Фаровете за мъгла не ги ползвам в мъгла и в движение, поне до сега не ми се е случвало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно бели не са :) но го докарват много. Иначе крушката си е синя. Мисля, че бяха Philips Diamond Vision. Има ги и в olx, един тип от Бургас, точно от него ги взех. Не са road legal, но, както казах, аз никога не пускам халогените в движение :)

П.П. Ти какво направи с PIAA за DRL? Дойдоха ли, сложи ли ги?

 

IMG_6183.JPG

IMG_6182.JPG

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих ги и много се кефя, обаче същевременно намерих за габарита оцветени сини и реших и тях да сложа, сложих ги и светнаха в зелено :hilezh: и пак си върнах жълтия габарит ххахха, иначе тия PIAA ми харесват добре стоят :)  Халогените и аз ги ползвам само за “leaving home”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, EHKOB написа:

Сложих ги и много се кефя, обаче същевременно намерих за габарита оцветени сини и реших и тях да сложа, сложих ги и светнаха в зелено :hilezh: и пак си върнах жълтия габарит ххахха, иначе тия PIAA ми харесват добре стоят :)  Халогените и аз ги ползвам само за “leaving home”

За габарита сложи на осрам cool white ли как се казваха,към 30 лева са двете в пакетче,сини са,и светят супер бяло,точно като ксенона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...