Jump to content

Избор между А4 и А6 + конкретна обява/и


Recommended Posts

On 3/28/2019 at 3:44 PM, МММ1 said:

Авторът на темата сигурно вече кара BMW E92 а тук спорът продължава.

Малко да подкрепя колегата MAPTO7007, че се получи всички срещу един. Audi A4 B7 е по здраво, по качествено и евтино за поддръжка от А4 В8.


 Хаха, автора на темата изпадна в още по-голям филм след всичките мнения :D Благдаря все пак, имаше и доста полезни и насочващи. 

 Всъщност не бях и уточнил, че си търся единствено и само седан, макар че от примерните обяви, които бях сложил всички са такива.  Таа, това дали променя малко ситуацията- нещо за до към 10-11 и още 2-3 да си оставя за обслужване. 

По принцип какво гледате най-често при огледи освен стандартните неща- за ръжди, врати дали всичко се отваря нормално, луфтове да няма, претаципиране дали има, някакви след от удари евентуално, мотора да не мирише на бензин/ нафта, да работи равномерно етц. Пропускам ли нещо, че като не съм гледал скоро и малко съм загубил тренинг :Д

В тази връзка какво мислите за това: https://www.mobile.bg/11504066512102220  

 Близък на мой приятел го продава, знам че си пази колите и добре ги обслужва. Единствено ме притеснява, че е писал бартер, а официално я продава, защото се премести в Берлин и не я кара особено.... От около 5-6 месеца поне мисля, че е обява първоначално беше към 11 и нещо, 12. Сега гледам под 10 е паднала.

Редактирано от Ivan9999
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в началото, ти писах, че съм ти решил въпроса, ти гледаш душегуб евото :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Ivan9999 написа:

...
В тази връзка какво мислите за това: https://www.mobile.bg/11504066512102220  
...

 

Махай го този мръсен дизел, даже и не е Куатро! Дай още 1000 лв. отгоре и вземай тази на колегата!

 

Колега @Lo_Ridah, на 10,900 има ли зделка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/28/2019 at 6:30 PM, МММ1 said:

Модераторите ми изтриха мнението. Ако пак го напиша ще е същото. Но си беше спам по темата несъмнено. С Ауди за личен автомобил днес приключих. Без да ми се случи ремонт по TDI и DSG. B)

По темата ... На подобна конфигурация  https://www.olx.bg/ad/3-0tdi-4x4-speshno-CID360-ID7G40o.html#3a579359ea  още ще и пада цената. В края на годината ще може да се вмести в бюджета на автора на темата.

гледал ли си я колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз исках да я видя -запознат съм стартира от 18к ако не се бъркам. Специално има две такива продавача. Интересно какво има ...отдавна стоят

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да ѝ има нещо. И моята стои втори месец, ама и исках повечко пари отначало, та тъкмо двама "сериозни" купувачи още ги събират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...