Jump to content

Няколко въпроса за ауди а4 б8 face


Krasi1888

Recommended Posts

Здравейте колеги.Искам да попитам каква е разликата между А4 Б8 И А4 Б8 facelift.Гледам че фаровете са различни и стоповете.Има ли и други разлики например вътре в интериора или пък отвън.Като цяло какво е подобрено във   фейслифта?Ще съм много благодарен ако някой сподели!И другото важно харчат ли масло двигателите тфси при фейслифта.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посочените примери от албанската аутодата са неточни поне що се отнася до интериора, колите очевидно не са с еднакво ниво на оборудване най малко, а за екстериора ясно. Винаги е по-добре да е фейслифт , дори да не се набиват на пръв поглед разликите. Обикновено освен по-дребни или по-съществени екстериорни разлики, получаваш нови/подобрени двигатели, изчистени всякакви болежки и разни по-невидими промени като разлики в шрифтове на таблото, волани, интериорни покрития и материали , навигация/ мултимедия и т.н. ,това съдейки по-предходните им модели. Не вярвам при В8 да е по-различно и из нета инфо колкото искаш, едва ли някой може да ги изброи детайлно от- до разликите. За харченето на масло,  темата е бистрена хиляда пъти и нищо няма да казвам, че пак ще има голяма дискусия, но и там по-добре е да е фейслифт . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам разлика в стоповете между комбито и фейслифта. Разликата е само в предницата. Ако греша, поправете ме.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни гледах една б8-ца face черна,седан и ми хареса много!Беше с двигател 2.0  211к.с. 2013г.Този двигател знам че харчи масло в ранните години.Но тази е 2013г дали проблема според вас е отстранен или всички харчат масло с този двигател?И другото което искам да попитам кои двигатели на б8 са със верига и кои с агренажен ремък.Примерно 2.0 тди 143к.с./170 к.с.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

4 цилиндровите дизели са с ремък, всичко останало е с верига.

Цените на веригите и ремъците са от един порядък, пробегът също.....цената за смяна на верига е по-висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...