Jump to content

Анкетата е за взимане на решение по въпроса:  

54 гласа

  1. 1. ???? LOTR ?? ?????? ??????????

    • ??! - ??? ? ??????? ?????????.
      28
    • ???? ??. ??? ?? ??????? ?????? ?? ??????.
      8
    • ??! - ??????????? ?? ????? ?? ????.
      8
    • ????? ? ????????? ?
      10


Recommended Posts

Във връзка с повишеното отделяне на топлина във Форума и недоизказаните мнения пускам тази анкета.

Моля Дами и Господа - гласувайте!

Адрес на коментара
Публикувано (Редактирано)

Уважаеми ник Satriani,

това е АДМИНИСТРАТИВНА анкета която касае функционирането на Форума. Създаването и е продиктувано от натрупване на напрежение сред потребителите. И е пряко свързано с него. Квалификацията "дивотия" в случая е меко казано неуместна.

Поздрави, ник Grizzly.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара

Ебаси чудесата ставали тука! 2 часа четем една тема - за цензурата!

Къв ви е проблема сега! Лорда! Че то който и да е на неговото място - се ще трябва да влезе в конфликт! Щото винаги ще има недоволни! А ПРАВИЛАТА ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВАТ и ЛОРДА ТРЯБВА ДА СЛЕДИ ЗА ТОВА И ВЗЕМА МЕРКИ ПРИ НЕОБХОДИМОСТ! Ако някой път мерките се по-сериозни - какво толкова! :flipoff:

Закон на физиката - каквото дадеш - тва и ще получиш насреща! :hilezh:

Адрес на коментара

Уважаеми ник Satriani,

....Квалификацията "дивотия" в случая е меко казано неуместна.

Поздрави, ник Grizzly.

Не ми се обяснява в подробности затова ще ТИ обясня накратко...

1. За мен си е уместна - затова и съм я написал.

2. Доколкото си спомням Лорда сам искаше да стане модератор. "Временно" докато нещата се уталожат или нещо подобно. Тогава май имаше пак някакво гласуване или не... не помня! Пък и няма защо.

3. С 2 думи - дивотия е защото Лорда ще си остане мод. в което няма нищо лошо. С такива тъпи анкети само се подклаждат безмислени чаткания по клавиатурата и някой по-емоционални хора пак ще изпаднат в безумна полемика... Опитвам се да не се класифицирам сам като такъв но май не се получава :flipoff:

4. Вече съжалявам, че избщо ти обяснявам - ник некъв си...

5. Толкова от мен по тази тема.

Адрес на коментара

Сега пък вземете че се надрундете и двамата... един на друг :steinigung:

Ще ти се ама няма да стане. Ние сме два културни ника на средна възраст. :steinigung:

--------

Тази анкета не е въпрос на мое изтрещяване а на няколко лично проведени разговора.

В следствие на тях пуснах анкетата. Т.е. тя би трябвало да представи желанието на членовете на форума. Или поне на една част от тях. Реших че има нужда от нея. И че без нея недомлъвките ще продължат в още найсе теми тип "казвам ти дъще - сещай се снахо".

Адрес на коментара

Може би. Ако си промени начина на работа. - така гласувах защото съм кьорав и съм без очилата..., сЪ е*ъ у кьоравия глист..., та моя глас да счита, но всъщност исках да кажа: ДА! - Той е отличен модератор.

И ако не продължава да модерира, тук ще засмърди, и тогава ще гласувам за бан за него и за всички модератори...

не ми се говори :flipoff: ..., аз съм от доволните потребители :steinigung::hilezh: !

П.П.Обърках се защото сега ми отне 1ч. да изчета темата за цензурата(а се кане отдавна) и ми изтекоха очите :flipoff:

Адрес на коментара

Лорд-а има тенденция да бъде по-активен модератор, според мен, той трябва да бъде модератор на Главния Форум, Клубни Събития и Златен Фонд, стила му на модериране според мен не е подходящ за Извън Темата, там трябва модеатора да е по-пасивен.

Адрес на коментара

Не можеш :flipoff::flipoff::steinigung:

Мога и обещавам всички дето НЕ спамят...да имат бан за Извън темата :hilezh: си останеме язе и ти милУ........кЪ я мислиш ти... или ше стават хора да спамат или да фащат гората :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара

Защо, така "Извън Темата", ще стане наистина "Извън Темата", та даже отвъд...спам и забавления, което според мен е естествено.

Ето как в бъзици и гъдел, се каза най-големата истина. Целата топурдия е точно заради това, прекалено се напинят некой по фън местата, а не требе.

П.П Мамутко мод алелелелеле!!!!! :flipoff::steinigung::hilezh::hilezh::hilezh::bia::flipoff:

Адрес на коментара

Гласувах с да, модове трябва да има. Опитни.

Иначе, ба си маата, това АКБ почва да се превръща в АНКЕТА клуб България :flipoff:

Та, дано ТАЯ анкетка да е последната по темата. Писна ми. Мечо е прав, че тук се отделя топлина като за малка атомна централка.

Затова заявявам, че няма повече да чета тези теми.

Ако некой ме види, нека ме докладва и - бан завинаги.

Аре чао!

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...