Jump to content

Продавам 4 бр. Оригинални лети джанти с гуми 5х112-17’’


Recommended Posts

Продавам 4 бр. Пригинални, лети джанти 17” ; 5х112;  7,5J, с фтулки на вътрешния отвор на 57,1мм(Карани на Ауди А6-4Ф).- без забележки. Идеално прави и бе драскотини.

Зимни гуми Good Year Ultra grip. 225/55/17 (dot3315)- 2 бр . 5.5 мм и два 5 мм.-без балони или кривини.

Цената на комплекта гуми с джанти е 550 лв.

Намират се в гр. София.

тел 0879887739

IMG_4327-min.jpg

 

 

За повече снимки https://www.olx.bg/ad/prodavam-4-br-originalni-leti-dzhanti-s-gumi-5h112-17-CID360-ID7TO88.html

Редактирано от kaloiankirov
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, OvivO написа:

супер, ние имаме богата фантазия и ще си ги представим от кой модел са джантите :)

И как са хубави ли си ги представи?

 

П.П. Снимките след малко от компютъра, че от телефона се “бъгва”.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, hellix написа:

Джантите не са за никой модел Ауди защото не са оригинални.

Колега какво точно целиш с този пост??? Джантите са си карани на ауди А6 ... Как така те прозря мисълта, че тези джанти не са за никой модел АУДИ. Напълно оригинални немски джанти са си. Приложена е и обява със снимки, от които е видно. Не разбирам какво ти пречи моята обява за продажба та реши да се .... тук ? Просто е - не те карам да ги купуваш, не карам и никой друг, а само предлагам това което имам и т.н, затова си спами другаде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата има предвид, че си написал, че са оригинални, а те са alutec, т.е. не са оригинални Audi. 

Alutec не са никак лоша марка и съм имал джанти на марката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм написал оригинални АУДИ джанти. Оригинално се разбира нещо което е оригинално по марката си в случая Alutec, нещо което се вижда и е снимано специално, а не китайски реплики. Съжалявам ако някой се ппдвежда за нещо, но смятам , че се вижда ясно.

Редактирано от kaloiankirov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, kaloiankirov написа:

Не съм написал оригинални АУДИ джанти. Оригинално се разбира нещо което е оригинално по марката си в случая Alutec, нещо което се вижда и е снимано специално, а не китайски реплики. Съжалявам ако някой се ппдвежда за нещо, но смятам , че се вижда ясно.

 

Не си прав. Оригинално не означава нещо което е оригинално за марката си. В този форум ако напишеш "оригинални джанти" означава оригинални Ауди джанти. Колегата по-горе е прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй голям спор значи... Няма как да редактирам заглавието или обявата, защото съм редактирал вече, но не смятам че подвеждам или лъжа някой. 

За мен проблема е, че не съм споменал марката , а не че не са оригинални. Всеки, който разгледа снимковия материал би се запознал веднага с това, че джантите не са АУДИ.

Нека спора спре до тук, защото джантите не са никак лоши .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...