Jump to content

Проблем с огледало за задно виждане


Recommended Posts

Проблема е следния - като карам с над 70 км - огледалото се клати - имам в предвид само стъклената част - основата си седи стабилно ! - някой имал ли е такъв проблем и как се решава ( освен с ново :hilezh: ) ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам тоз проблем, ама с дясното огледало. Мисля да лепна със силикон. Според мен трепери , щото го е страх от висока скорост :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие с ел. огледала ли сте или не?

ако не сте, значи мога да ви помогна - сваляте топчетата с които връткате огледалото и ще видите 4 малки врътки, трябва да ги понатегнете, защото са се разхлабили и от там и треперенето при висока скорост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие с ел. огледала ли сте или не?

ако не сте, значи мога да ви помогна - сваляте топчетата с които връткате огледалото и ще видите 4 малки врътки, трябва да ги понатегнете, защото са се разхлабили и от там и треперенето при висока скорост

А ако сте с ел. огледала махате стъклото(процеса го има описан тук във форума) и виждате проблема.

Възможен е луфт(може да се уплътни) между основата на огледалото и пръстена за който се захващат щипките. Втора възможност счупена част от ел. механизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие с ел. огледала ли сте или не?

ако не сте, значи мога да ви помогна - сваляте топчетата с които връткате огледалото и ще видите 4 малки врътки, трябва да ги понатегнете, защото са се разхлабили и от там и треперенето при висока скорост

Еийй много полезно инфо - разглабял съм вратите но не съм се сещал че от там се натягат теси неща !

Благодаря - ще го тествам дали ще стане !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да светнах се - и това е най хубавото , че тия кори . . . !

На мен пък ми се клатят целите огледала (огледалата са ел.)как мога да си реша проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...