Jump to content

Марка масло audi a4 b8 2tdi


Иван Бургас

Recommended Posts

Аз слагам оригиналното, купувам го от Дас Ауто, филтрите и тях. Преди 2 дни смених маслото, като беше развит първо филтъра и източено през пробката. Налях 5л, но на мми ми показва, че не е на максимум. Мотора е 2.0тди 170кс комън рейл CAHA, някой може ли да ми каже колко точно събира с масления филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

5 hours ago, Spama said:

....

Ти продължаваш като латерна да навиваш глупостите си.

Човекът от линка кара кола със сменена турбина, бензин над 500nm, прави стартове...постижение е, че изобщо му е здрава кутията....същата кутия, която при 3.0Д с чип се чупи.....ако ще и всеки ден да й сменяш маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е спечелил три пъти офрауд първенството на Америка. Теглил е каравана винаги. Четите пъти е качвал Еверест за спорта и т.н. Оправдай се колега че не може да спиш довечера [emoji16][emoji16][emoji16] Прочети най-доло как е изглеждало маслото при първата смяна(като е купил колата)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за милите думи колега. Аз приключих тая тема. Не мисля да си правя труда и да те излагам още. Живи и здрави на всички.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Springsteen написа:

Аз от тия мърлячи и клечки за зъби не бих си купил.

Навсякъде са едни и същи, просто трябва да се купува. Пък и Цената на частите по ми допада от колкото в Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес взех колата от сервиз Ауди Бургас след обслужване.Масло на ръчна скоростна кутия не се сменя ако няма теч или някаква друга причина. На куатро също.Това ми е казано от представителството на Ауди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...