Jump to content

Айде пак паднахме


Brandt

Recommended Posts

стига де, не толкова гадно, играха момчетата, стараха се, ама както винаги ни порязаха ;);) аз такова чудо не очаквах...тъпия съдия даже взе да си изпуска картоните, не смогваше да ги вади и прибира...голям изрод :supercool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че този отбор толкоз си може

Самия факт, че се класирахме е успех

останалото .... ми .......

бе де да знам и аз :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az 4estno da si priznaq i drugo ne o4akvah.Ima dosta hlqb da izqdat na6te mom4eta.Ima i dosta da se obigravat kato ekip.Prosto tova ne enqkoi otbor ot nqkoq grupa a e otbora na stranata.Pak i kakvo moje da iskame ot nacionalniq otbor pri polojenie 4e nqma futbol v sobstvenata si strana.Tova purvenstvo v na6ta strana ne e purvenstvo a nqkakva parodiq. :supercool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме първенство, а театър в името и интересите на Батковци разни и Вуцовци.

Като се приберат националите пак треньора ще го отнесе, без да е виновен. От него просто нищо не зависи. Гореспоменатите хора му казват кой да влезне в списъка, кой да играе и т.н.

ПП: Не разбирам много от футбол, но съм имал нещастието да обядвам на съседна маса с Бате Ванчо. С ръка на сърцето мога да кажа, че по-голям простак няма от него. Не знам като какъв се изживява и какво иска да докаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Като се приберат националите пак треньора ще го отнесе, без да е виновен. От него просто нищо не зависи...

Това не е точно така... от тренера зависи много, аз понеже разбирам ще ти кажа, за сравнение само - Шведите имат двама треньори...

Добрия треньор значи много за един отбор... ама в България и това е криво разбрано, всеки футболист става треньор...

За информация само, едни от най-големите треньори в света НИКОГА НЕ СА БИЛИ ФУТБОЛИСТИ!

А относно нашите.. ми не ми се говори, после пак ще кажете че не се държа прилично...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И хайде пак!

Не съм виждал толкова слаб италиански отбор!

И при всичките упреци към защитата някой пита ли се защо не можем да вкараме гол?????

И атаката ни е гола вода

Добре, че отпаднахме, че щеше да е срам да сме в следващия етап

Срам за футболната логика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...