Jump to content

Електронна щека


deanov

Recommended Posts

Колеги, от няколко дни не мога да проверя нивото на маслото с MMI. Когато от менюто отида на позицията за маслото, същата е активна, но при натискане на бутона ми излиза надписа, че двигателят трябва да е достигнал работна температура, след което да бъде изгасен за 2 мин. и тогава да се провери...... Въпреки, че съм изпълнил тези условия.... Забелязах, че това се получи след отваряне на предния капак за доливане на стъкломиеща течност..... И вече седмица не задейства ел. щека.... Някой имал ли е този проблем? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като загрееш до 90 градуса, спираш на равно, изключваш запалването, след това отваряш предния капак и даваш на контакт. След това на мми ще го видиш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам и много пъти съм го правил, проблемът е, че сега постоянно ми излиза надписа с 2-те мин

.... Предполагам, че по един или друг начин, това, ако мога да го нарека проблем е свързано с отварянето на капака

Другият вариант, който работи при студен двигател.... Отваря се шофьорската врата, дърпа се ръчката за предния капак и се стартира с ключа, но без да се натиска спирачката.... Тогав на малкия дисплей, тоя на таблото, се появява Ел. Щека

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно при мен и по време на движение се вижда нивото, но не знам в каква закономерност. Много пъти съм пробвал когато карам и става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен след вдигане на капака със седмици понякога не може да отчете нивото. Държа я на контакт около 2 мин, покаже и на следващото палене нЕма никой...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...