Jump to content

ГНП-АУДИ 2.5 ТДИ


roodys

Recommended Posts

Колеги какви са симптомите на заминаваща си ГНП....какво зна4и електронният блок да дава проблем...когато е студен мотора или поизстинал трудно пали....ина4е когато запали първия пат после пали без проблем колкото пъти завъртя....само първиа път е проблемен.....и в помпата ли е проблема или ниакаде другаде....моля някои да даде и сподели мнение ако е имал подобен проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какви са симптомите на заминаваща си ГНП....какво зна4и електронният блок да дава проблем...когато е студен мотора или поизстинал трудно пали....ина4е когато запали първия пат после пали без проблем колкото пъти завъртя....само първиа път е проблемен.....и в помпата ли е проблема или ниакаде другаде....моля някои да даде и сподели мнение ако е имал подобен проблем...

при повреда на ел.блок често мени тихите обороти поне при мен бе така,350 лв ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при повреда на ел.блок често мени тихите обороти поне при мен бе така,350 лв ремонта.

Имах същият проблем с моя 2.5 ТДИ и се оказа че от 6 бр.подгряващи свещи паботи само една.Смених ги и всичко се оправи.Така че,провери си свещите.

Поздрави!!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да почваш с филтри и т.н. (което не е лоша идея ако не знаеш кога са сменяни) отиди в супердизел за една диагностика 30 лева някъде е. Симптомите мязат наистина на проблем с електрониката на помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как тази електроника се оправя след първия старт?

Приятелю,така като, чета помпата ще те остави в най-скоро време.Знам го от собствен опит.Сервиза в Пловдив на Вош е добър,собственника се казва Милчо.Имаш няколко варианта /рециклирана,или ремонтирана ГНР/Само не курувай помпа втора ръка която не е ремонтирана, защото няма да изкара много.Това също го знам от собствен опит.За повече инфо k_kamenov@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бош дават 6 месеца гаранция, и аз я смених при тях (в софия) - супер доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

И при мен са същите симтоми каза ми ,че от помпата .Някой може ли каже какъв е точно проблема , колко струва ремонта и каде го правят най-добре.Благодаря ви предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен са същите симтоми каза ми ,че от помпата .Някой може ли каже какъв е точно проблема , колко струва ремонта и каде го правят най-добре.Благодаря ви предварително :flipoff:

колеги и аз имах същия проблем направиха ми една центровка на помпата и сега е като топъл бензин пак и ако ще -50с да е ванка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тоя филм с помпата го гледах скоро

никви обороти не менеше,просто без предупреждение

умря ,без никви симптоми еи тъи си изгасна и до там.

та освен рециклиране на електрониката,има един ремонтен

комплект които вку4ва гарнитури,и клапан за високо налягане

в моя слу4аи сменихме и лентовия кабел с да4ика за обороти

ремонта е извършен от bosch в пловдив цена 1000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компресията провери ли, колега? Имах същия проблем- студен двигателя палеше трудно, особено зимата. Проверих компресията , оказа се от 19-24 за различните цилиндри. Един основен ремонт от 4000 лв ми реши проблема :hilezh: Малко солено ми излезе, но поне карам стара кола с нов мотор сега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...