Jump to content

Някой да продава читаво 80/90 куатро?


Recommended Posts

Преди 13 часа, NIKO написа:

Дефинирай "читаво" и "нормална цена", пък да видим...

 до 3000 лв.примерно,читаво значи да работи куатрото,здрави дифове и раздатка, външно да няма ръжди,другото се коментира!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време е трудно изобщо да намериш читава 80-ка да се продава, quattro-то е почти мираж за такава кола и то с двигател да не се задъхва. Цените от както ги следя се въртят около 4-5к, а в чуждестранните сайтове - х2. Та премисли отново условията - или ще реставрираш или ще дадеш доста повечко в началото. Иначе и аз се оглеждам за 80ка, комби, 2.6/150, quattro.. ама няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се коментира,включително и цената,но  трябва да е топ! Мисълта ми беше да има някакви забележки,които аз да си ги оправя,но няма да откажа и Топ екземпляр,но колкото и да е топ неможе да се искат нереални пари...,поне не и в България. Карам  80-ка на 32г ,в отлична кондиция ,която може да се движи безпроблемно поне още 10г,и знам кое и колко заслужава без излишни размисли!,имам и още един лек автомобил и един Хайлукс,но това е друга тема, ако излезе Куатро бих го взел с кеф заради марката,ако не- Здраве да е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...