Jump to content

Спира работата на Vag Com - a


Recommended Posts

При работата с Ваг ком версия 17.3.1 ,за изчистване на грешките и при изреждането на отделните адреси , на кода за авто радиото ,изписва някаква грешка за дисплея му. След това програмата не продължава с другите адреси ,а спира . Защо? т.е. не се продължава със сканирането и не мога да видя дали има и други грешки. Някой ако има идеи защо е така ,нека сподели, моля !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спира винаги можеш да влезеш "ръчно" във всеки модул, който искаш да провериш. Аз лично много рядко пускам пълен скан защото отнема много време първо да проверява и после да влиза във всеки модул. Влез директно в модула на радиото за видиш грешките.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак аз искам да знам , защо не продължава работата на Ваг ком-а , а спира. И как да оправя нещата, за да се изкарат всички адреси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуализирай си я до последната версия, 21.3.0.

За кои "всички" адреси говорим, ако нямаш например TPSM, няма и да ти го покаже, колкото и да ги "оправяш" адресите.

А диагностичния цикъл при старите бангии, по принцип завършва с радио модула.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за тази последна версия сигурно ще трябва, и нов кабел за диагностика. Аз вече имам два с версиите 12.12.0 и 17.3.1. Кажете какво да правя при тази ситуация, тъй като искам да си следя грешките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят кабел е вече десет годишен, от 66-тия склад, още си се ъпдейтва регулярно и безпроблемно, оригиналдъ от сой.

Не се разбира, каква е тая "ситуация", нали ти вади грешки ако има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...