peshomastikata

CD changer песните прескачат

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам проблем със CD Changer-а в жабката.Сложих 4 аудио диска,всичко работи,излиза си на MMI-а,но която и песен да пусна от който и да е диск - прескача на всяка втора секунда 😁 В др коли няма такъв проблем с тях.

Аудито е 2007г.

Вероятно окото на чейнджъра е зацапано. 
Има разни почистващи CD-та, не знам доколко са успешни. 

Чел съм за тези почистващи сд-та само негативни коментари и не бих ги пробвал с риск да увреда четеца на чейнджъра. Аз също си мисля че нещо е замърсено и се чудя да го нося ли да го отварят и чистят или направо да взимам един втора ръка 200лв.,че поне четат mp3.. 

@NIKO Мастиката ясна тя,ама музиката като сече,няма настроение 😁😁

Ко да му "увредаш", почисти му стъкълцето с клечка за ушо и пей! И пий! Мастика!:lol:

За протокола: Като вземеш друго няма никаква гаранция, че ще ок. Отделно трябва да се маха CP и те така.

Днес го чистихме,същата история...Майстора вика че може да се поръча четец от алиекспреса ама я дойде , я не дойде , я тръгне , я не тръгне ..отделно и колегата @P_PETKOV е прав за гаранцията на другия и ComponentProtection-a така че...

https://xcarlink.bg/XCarLink-Bluetooth-Bezjichen-interfeis-za-Muzika-i-Handsfree-za-Audi

Ей това съм харесал и утре мисля да го поръчам.
Ако някой го използва може да удари едно мнение...

Чейджъра сменян ли е, така прави когато е в компонент протекшън

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Днес го чистихме,същата история...Майстора вика че може да се поръча четец от алиекспреса ама я дойде , я не дойде , я тръгне , я не тръгне ..отделно и колегата@P_PETKOV е прав за гаранцията на другия и ComponentProtection-a така че...

https://xcarlink.bg/XCarLink-Bluetooth-Bezjichen-interfeis-za-Muzika-i-Handsfree-za-Audi

Ей това съм харесал и утре мисля да го поръчам.
Ако някой го използва може да удари едно мнение...
Това не става за а8 д3

Не е сменян колега.

А иначе като вкарах в xcarlink данните на колата ми излязоха 3-4 модела,защо да не става този?

Колегата е прав, имаш CP. Иди някъде да го махнат, защото може и другото устройство което закачиш за интерфейса на CD чейнджера също да прескача през 2 секунди.

Мисля че сте прави. А кой може да свърши работа с премахването на CP за район Бургас-Сливен-Стара Загора? 

Мисля че сте прави. А кой може да свърши работа с премахването на CP за район Бургас-Сливен-Стара Загора? 
За София мога

Не е сменян колега.

А иначе като вкарах в xcarlink данните на колата ми излязоха 3-4 модела,защо да не става този?
Защото мултимедията е с оптичен кръг

Ясно,а иначе си ми далече колега,но ако не намеря решение в моя район ще запаля към София,не е проблем,просто времето ми е кът...  :)

Официалното представителство на ауди също върши работа 😉