Jump to content

Изключи ми се борд-компютъра


maki

Recommended Posts

Оставих си колата на автомивка и след като я взех борд-компютъра не работеше...Някои ако има идея от какво се е получило това много ще съм му благодарен :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми управлението на самия екран е вътре в таблото ... не ми се вярва да е влезнала вода там и само то да е спряло ...

Мили ли са ти двигателя ? Да не се е разкачила някоя букса ... или просто да е заминал някой бушон ... знам ли ... Но не мисля че току-така че замине само FIS-a ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е мит. екрана си работи като пусна диагностика на масло вода и т.н сичко си е ок целия си свети...като свърши става черен и нищо повече..може и да няма нищо общо с автомивката нз...в на ауди сервиза дали ще имат някаква идея..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи все пак работи , просто изгасва след като мине тестовете ?

Ходи да ти направят една диагностика и сигурно ще си каже болежката ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Става въпрос за копчето от което се ресетва. При кратко натискане се изключва дисплея..

Редактирано от Vic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е мит. екрана си работи като пусна диагностика на масло вода и т.н сичко си е ок целия си свети...като свърши става черен и нищо повече..може и да няма нищо общо с автомивката нз...в на ауди сервиза дали ще имат някаква идея..?

Колега, ще ме светнеш ли как да го накарам компа да ги направи тия тестове, че още не съм го разучил? Кое точно се натиска? Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...