Jump to content

Моля за съвет


Recommended Posts

Здравеийте всички

Имам събрани 20,000 (в лева) и искам да взема някакво Ауди, проблема е че не резбирам абсолютно нищо. Честно казано си харесвам А8 :-) без да се смеете но виждам в нашето мобиле че има някви който поне на снимката изглеждат добре.

Съсщо съм готов да платя на някои ако ми помогне с избора , или директно на търговец ако ми даде някаква гаранция. Ясно ми е че ще е втора употреба и няма никва гаранция за нищо .

Но все пак ще затворя не малко пари в кола и ако се окаже че е на 300,000 ...и удряна ..и т.н

.ще ме е яд нали :-) а не искам да се разправям ....че ....

Помогнете ...със съвет или директно с оферти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама от съфорумците се занимават с продажба на автомобили втора употреба.Deliveryman работи в Аутотехника в отдела за продажба на употребявани коли.Имат и Аудита,преди Порше.БГ те ги продаваха.Не го познавам лично,но мисля,че правилно се ориентирам в биографията му.Фирмата има и уебстраница-нещо от сорта на аутотехника.мобиле.бг..Nasti докарва коли от Италия.Автокъщата му е по Тодор Александров,ако не се лъжа.В подфорума купува-продава има отделна тема и линк към негова уебстраница.

А иначе А8-май е скъпичка за поддържка.Тя си е шефска лимузина,а колкото по-стара става,толкова по-голям трябва да е шефът,който ще я поддържа.

Успех,дано да съм бил полезен.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено ,всяко мнение ми е от полза.

Виждам че сте доста задружни в този форум ,и до известна стемен имам доверие на това което казваш за хората по горе.Остана да се разходя до Столицата , защото съм от Варна.

Ако имам късмет , колко ше ми излиза поддръжката на А8 ...на година ...ако е примерно 98 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мой лични наблюдения доста солено ще излезе. Консумативите им били много скъпи. Оферта е да се разходиш до Германия и да си вземеш наистина добра кола за не много пари. Пиши ЛС на гореспоменатите господа те най-добре биха те упътили към добър избор за кола. Това че си избрал Ауди е много хубаво, още един към отбора от верни привърженици. А6 също са качествени и си заслужават парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 Rulessssss

Германия Rulesssss

Ако мене питаш 20000 не са А8, по-добре си вземи А6 и хем ще е перфектно, хем и поддръжката е по-добра, ти сега имаш 20 000,казваш че си ги спестил, а ако му се развали нещо-пак ли ще спестяваш-А6/лично мнение/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6 Avant голяма просторна удобна и най-важното - AUDI. Както каза колегата по-горе подръжката ще е по-евтина от тази на А8, луксът няма да е много по-нисък така че според мен няма защо да се замисляш ами почвай да си търсиш някое запазено А6 :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душице, А8 е мания, обаче за тези пари ще си намериш чудесно А6. Поинтересувай се за консумативи за ибранницата, понеже масовия 2,5 тди мотор иска сериозно първоначално капиталовложение :wall: . Разгледай темите из форума и се обърни към специалистите. За цени на консумативи - директно към Димо в продава/купува . За мен най-добрия вариант е А6 1,8 турбо и А6 1,9 тди. И за двата варианта никой няма да ти каже лоша дума. :bia: . И да не забравиш да се похвалиш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нали се сещаш, че почти всички елементи на купето са от алуминий! Рядко в Блългария се вкарва кола, която не е удряна, особено от Италия. Направи си сметка, ако е некадърно правена у нас за какаво става въпрос! Този вид материал предполага специална техника за ремонт и специализиран сервиз, а не самозвани "майстори". Моето лично мнение е, че най-добра е да си намериш А6, която за тези пари, които си решил да отделиш и ще е в едно много прилично състояние. Обемът не е много по- голям. Аз лично се" зарибих " от една Б3, макар, че за скромният ми шофьорски 24 годишен стаж съм минал през доста марки автомобили. Установих, че Ауди е моята марка кола. Мислех си и аз а А8, но в крайна сметка кандисах на 100-ца / вярно, уникално запазена/. Мисля, че А6 е един оптимален избор. Дано съм прав. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че сте доста задружни в този форум ,и до известна стемен имам доверие на това което казваш за хората по горе.Остана да се разходя до Столицата , защото съм от Варна.

Защо не вземеш да дойдеш на клубната среща във Варна в неделя. Там може да получиш доста ценни съвети. Онагледени. :bia: За часът и мястото на срещата виж в клубни срещи - регион изток. Мисля че беше в неделя 15.04 в 16:00 ч на четвъртата буна (последната). :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...