Jump to content

AUDI R8, ABT


SpeedyMan

Recommended Posts

По темата това R8 е мега ама мега яко спор няма ... само цвета да посменят и нема да има такава кола просто ... :dance:

По въпроса за Форд ГТ ... ето този турбиниран вариант е интерес ...

Иначе както някой каза американците турбини не слагат ...

Пак по темата ми е интересно ей това като го изкарат ... щото си мисля, че ще е по-зверско от на АБТ ... щото ако Hennessey турбинират 4,2 V8 и направо ще рине асфалта след него :(

Имаше едно много яко филмче на топ гиър, понеже на ГТ-то вратите са завити на горе и ако спреш до нея нема влизане в пущината. Иначе като кола е дзвер аз залагам на лекичкото Р8 да го накаже на пистата :dance:.

Те го ебаваха Кларксън и че не може да стигне до работа с един резервоар ... и той я плю, ама накрая си купи такава нали :dance:

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говореше се че ще банкрутират.

Абе заеби я ти тая работа :dance: а за сравнението FordGT VS AudiR8, онуй с гУлем дивагател :dance: двигателя може и да е по-мощен ама то не е само до двигател :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е с турбо, а е с винтов компресор. 550 коня е обаче на дино като го бяха качвали ги беше изкарал 550 на колелата!

Аааа.. тук ме хвана признавам... помня само че мотора е CHARGED, ама не помня какъв е компресора..

Колкото до сравнението на двете коли - ами и за двете само :(:(:(:dance:

Иначе и аз съм имал форд... много го харесвах, много здрава кола излезе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За форд, бащата на един мой приятел имаше някъв американски форд и все хубави неща ми говори за него...докато тия европейските са си боклучета :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те го ебаваха Кларксън и че не може да стигне до работа с един резервоар ... и той я плю, ама накрая си купи такава нали :)

Да ама сега нещо друго взе, явно не му стигат париците на завалията да я нахрани. Може и R8 да чака :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе къв е проблема в R8 да сложат двигател от Ламборгини? Нали са тяхна собственост? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявайте за спама, но... карам Мондео от 2 месеца и съм минал с него около 3500км.Колата е много удобна, разхода й е малък (1.8, 16V - газов инжекцион), и с 115-те кончета под капака се справя много добре с пуснат климатик. Като качество за момента съм много доволен.Не ми харесва само, че както казаха колегите: не държи цена,но за тия години колата е повече от сносна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво значи не държи цена? Просто смятам че имиджа на марката сред българите е по-нисък отколкото заслужава.. Опел дето е доста по-глупв автомобил и гние по-бързо отколкто върви има по-добър имидж.. много странно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За форд, бащата на един мой приятел имаше някъв американски форд и все хубави неща ми говори за него...докато тия европейските са си боклучета :hilezh:

Добре де, аз малко съм закъснял с коментара по темата,ама ми е много чудно къде ви гори акъла да сравнявате американския форд с европейския или иначе казано това :

post-7947-1178683522_thumb.jpg

post-7947-1178683633_thumb.jpg

post-7947-1178683678_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-вото което е, продават се под една марка :rotcol: сега, тва че едното има кончета за емблема, другото пише FORD, е отделен въпрос :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, туй от две и пета ве, сигурно има и по-ново,а бтв сайтчето е страхотно, има доста матр'ял :D

(ох, скайп B)B) ole_bg )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...