Jump to content

Задна дясна врата


dineca

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем със задна дясна врата. Не мога да я отворя нито от вътре (заключена е заради детето), нито отвън. Колата е А6 2010 година. Как мога да я отворя? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детското заключване предполагам е механично, а не с копче на шофьорската врата. В такъв случай евентуално с твърда тел да си направиш кула и да се опиташ да нацелиш лостчето за отключване... 

Крайният вариант е да счупиш кората и след това да търсиш друга. 

 

Всъщност пробвал ли си следното:

- отключваш колата

- дърпаш 2-3 пъти ръчката за отваряне отвътре (ясно е, че няма да работи) 

- пробваш да отвориш вратата отвън

 

П.с. Рециклирай останалите 3 брави в най скоро време. Има шанс и те да, се предадат в определен момент. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го пробвал. Още утре ще го пробвам.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има сигурно решение за отваряне на вратата,  @dineca направо играй.
Нищо, че караш фейсова 4F-ка рециклирай всички брави. Бай немец нищо не е променил при фейса относно заключването/отключването на вратите.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.02.2023 г. at 18:19, dineca написа:

Здравейте, имам проблем със задна дясна врата. Не мога да я отворя нито от вътре (заключена е заради детето), нито отвън. Колата е А6 2010 година. Как мога да я отворя? Благодаря предварително!

Във настоящата ситуация без сваляне на кората няма да се случат нещата...пробвай както каза P_Petkov от вътре да преместиш детската забрана...или остави колата на слънце да я напече и пробвай няколко пъти заключи-отключи...има шанс да се отвори.Ако успееш да я отвориш изключи дет забрана...Ако имаш път покрай Пазарджик се обади и ще свърша работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...