Jump to content

Трепери страничното огледало


9858

Recommended Posts

Здравейте, над 100 започва да ми треперят стъклата на страничните огледалата (лявото повече). Има мигачи в огледалата. Левия и счупен и пукнат , десния е ок.

Някой да има идея от какво е и как да се оправи или къде?

B8.5 2012

Редактирано от 9858
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигача който е в лввото огледало е пукнат и има цепнатина иначе работи. Струва ми се че от там при по висока скорост влиза струя въздух която провокира стъклото на огледалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах пасат с такъв проблем, самото стъкло се е отлепило от пластмасовата си основа, както казва и колегата по-горе. Аз го свалих, почистих отдолу и залепих с моментно лепило и повече не съм имал проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси колега тези дни ще се заиграя да видя дали ще го оправя. После ще пиша.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето трепереше по същия начин. След което мигача започна да прекъсва. Смених мигача и стъклото (майстора счупи старото при монтажа 😀). Сега всичко е ОК.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натисни стъклото с двата палеца от долната страна навътре.Скоро и на мен ми увисна стъклото на кабелите. Излезнало е от щипките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се оказа колеги. Огледалото се отлепя от гърба който е пластмасов, който реално се закача към самия механизъм на огледалото. Днес свалих огледалата, капачката и мигача. Предстои залепване на огледалото към пластмасата с двойно лепещо. Смяна н мигача в огледалото с лед динамичен и залепване на сив мат капаци rs.

Благодаря на всички включили се в темата и взели активно участие и за помоща. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...