Jump to content

Revo vs. APR vs. 034 за 3.0 TFSI


Recommended Posts

Здравейте, никъде не намирам тема или дискусия разнищваща тоя казус. От известно време следя и се интересувам кой е по-подходящия сетъп. В Щатите гледам че предимно 034 и APR се слагат, в Европа по-скоро Рево. Има ли колеги ползващи продукти на тея тунинг фирми? Интереса ми е свързан не само за софтуер на кутия и компютър, но и за смяна на ролките, охлаждане и генерация. До момента от това което чета и гледам, последните две неща са силно препоръчителни преди всичко останало, просто защото със сигурност ще стане проблем в даден момент дори да не е засилена колата, особено с кат-овете. Друго което ми е интересно има ли колеги ползвали advanced launch control-а на 034 и дали има други такива предложения на конкурентни фирми. Всяко полезно инфо ще е добре дошло, за да мога да взема кое е по-правилното решение за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

034 си го флашваш от вкъщи ... за коя платформа иде реч ?

 

Ся може и при Revo и APR да се променили нещата. APR уж имат дилър ама повече уж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом пита за ролки колегата, явно за чарджъра варианта на 3.0 ТФСИ пита колегата.

Иначе аз карам софтуер на 034 на Б9 шаси (Турбо, 354 к.с.), на мотора и кутията, - супер съм доволен, ЗФ-а направо се събужда с тоя софтуер… ако се вземе само мотора няма толкова добър ефект и поне според мен няма смисъл.

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля направо Stage 2+ да подкарвам, не виждам смисъл да се минава през различните етапи и да давваш допълнителни пари за флаш и труд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флаш-а при 034 си го правиш сам и става за 10 минути, няма никакъв труд / разглобяване за Stage 1. Но щом си решил да скачаш на следващото ниво директно, поръчвай железата и ги слагай :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах тест пайповете, 207 ролка, от тук ще е HX-то, софтуер на кутия и мотор 034 и то друго няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...