Jump to content

спирачки


feri

Recommended Posts

привет колеги имам следния проблем при рязко натискане на спирачките педала е твърд а при плавно натискане пропада почти до долу да кажа че колата не е със вакуумно серво а зима усилване от хидравличната помпа ако можете помагайте :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цоньо,

и аз съм в клуба на старата стотица, но нямам такъв проблем и не се е случвало да имам - идея си нямам от какво ще да е :)

Пиши като намериш решение на проблема - да кажеш какво е било.

П.С. Дано някой да е запознат :wall:

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цоньо,

и аз съм в клуба на старата стотица, но нямам такъв проблем и не се е случвало да имам - идея си нямам от какво ще да е :)

Пиши като намериш решение на проблема - да кажеш какво е било.

П.С. Дано някой да е запознат :wall:

привет Пепи мисля че твоя стотак е със вакуумно усилване на спирачките и не е като при мене от хидравличната помпа :):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не карам 100-ца но на твое място бих обезвъздушил спитачките, надявам се да помогне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет Пепи мисля че твоя стотак е със вакуумно усилване на спирачките и не е като при мене от хидравличната помпа :):P

Мне :wall:

от хидрамличната помпа за волана - един маркуч отива в рейката, а един друт при спирачките :)

Демек би трябвало да е като при тебе :P

Вече при новата стотица / С4-ката - при нея спирачките са с отделно серво и педала на спирачките е значително по-мек от при нашия модел /С3

А интересното е, че старата стотица / С2 е с отделно серво за спирачките, а при нас кво им е щукнало на инглощадските инжинери да го направят на едно - спирачки, волан :P ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...