Jump to content

Няколко въпроса за А4?


rodny

Recommended Posts

Привет на всички колеги!От скоро съм собственик на Ауди А4 96-год.ТДИ.И за сега съм доволен от колата :wall: .С борд компютър е,но свети доста слабо и през деня почити не се вижда :) нямам представа от какво е,но на моменти предимно когато я паля сутрин си свети нормално за около 3-4сек. и после пак изтъмнява :P !Въпроса ми е можели по някакъв начин да се оправи и каде бих могал да я закарм да я видят?Другото което изкам да ви попитам е,от каде мога да си купя горната част на скоростния лост,но оригинален,че сега е с един смешен тип "ЛАДА ТУНИНГ" :P

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За таблото... има две стърчащи копчета под оборотомера и километража, лявото като го натиснеш и въртиш се сверява часовника, а дясното само като се варти, регулираш силата на светене, поне на моето е така, 99-та е, но при теб невярвам, да е различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с таблото е ясен - смяна на табло, ново в България за тази кола е 3300лв, втора ръка няма, ново в чужбина е около 1000лв...

Не смятам,че заради един дисплей,който свето малко по-слабо е нужно да се сменя цялото табло,все пак всичко си отчита перфектно и таблото свети без грешка!По скоро ако нещо трябва да се сменя,това е самия дисплей,и все пак ако някой ми препорача място кадето могат да го погледнат,ще съм му благодарен :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех...минах по този път, най-тънко можеш да минеш около 500лв, 350 за табло 2-ра ръка с читав дисплей (много малко вероятно да намериш) и смяна , като не се знае колко ще изкара...

Такива дисплеи не се продават отделно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех...минах по този път, най-тънко можеш да минеш около 500лв, 350 за табло 2-ра ръка с читав дисплей (много малко вероятно да намериш) и смяна , като не се знае колко ще изкара...

Такива дисплеи не се продават отделно...

Благодаря ти за информацията,при това положение най-вероятно ще си остана с това табло,защото не ми се дават 3300 или 1000лв,а за втора ръка мисля,че не си струва :hilezh: все пак повечето а4-ки за без борд и това,че мойта има но свети по слабо не е чак толкова фатално,пък и с копченцето "reset" се изклучва долната част,а горната си свети нормално,ако почне нещо да ме дразни,по-нататък може и да помисля за ново тъбло на за сега ще си трая,толкова пари :redface:

За лостчето,никой ли не си е търсил ново,че вчера питах на две места за авточасти,и там ми казаха,че нямат.Сигурно трябва да е от представителството на ауди за бг,но за жалост не знам каде се намира :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз като тръгна на дълго го изключвам и само като ме интересува някой параметър

включвам виждам и изключвам.

Да така е най-добре.Мисля,че не е болка за умиране :hilezh:

dido-audi мерси за линка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех...минах по този път, най-тънко можеш да минеш около 500лв, 350 за табло 2-ра ръка с читав дисплей (много малко вероятно да намериш) и смяна , като не се знае колко ще изкара...

Такива дисплеи не се продават отделно...

Е кой па ти каза, че е от целото табло ?! Мойта имаше удар,, купиха и чисто ново табло и повярвай ми не беше 3300лв, ако не вярваш щи го снимам да видиш как нема никъде одраскано даже, а проблема с дисплея си го има. Свети слабо колкото и да е завъртяно тва за часовника. Тоя контраст е от токовете я слаб акумолатор или нещо друго при мене има проблем с токовете и за тва свети слабо но скоро ще го оправя.

3300лв като почнете да давате такива суми и се напикавам. То едно табло + ръчките за мигачи и фарове струват колкото целата кола бе мой, по ваще ценоразписи трябва тия кошници на по 10години да са по 60 000лв ве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кой па ти каза, че е от целото табло ?! Мойта имаше удар,, купиха и чисто ново табло и повярвай ми не беше 3300лв, ако не вярваш щи го снимам да видиш как нема никъде одраскано даже, а проблема с дисплея си го има. Свети слабо колкото и да е завъртяно тва за часовника. Тоя контраст е от токовете я слаб акумолатор или нещо друго при мене има проблем с токовете и за тва свети слабо но скоро ще го оправя.

3300лв като почнете да давате такива суми и се напикавам. То едно табло + ръчките за мигачи и фарове струват колкото целата кола бе мой, по ваще ценоразписи трябва тия кошници на по 10години да са по 60 000лв ве

Да ти кажа и аз си мислех,че може да имам проблем с токовете,защото на моменти си светва перфектно,но много рядко и също като го спра и после го пусна за 2-3сек свети добре и после изтъмнява :hilezh: Не знам и не разбирам много,но ми се струва,че може да е точно броблем с токовете,защото ако беше прецакан,нямаше да светва така,а щеше да си е винаги тъмен;)

До сега не съм ходил на майстор да го погледне,пък и не знам каде,но тези дни смятам да одскоча до Мишо и ще го питам какво мисли по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кой па ти каза, че е от целото табло ?! Мойта имаше удар,, купиха и чисто ново табло и повярвай ми не беше 3300лв, ако не вярваш щи го снимам да видиш как нема никъде одраскано даже, а проблема с дисплея си го има. Свети слабо колкото и да е завъртяно тва за часовника. Тоя контраст е от токовете я слаб акумолатор или нещо друго при мене има проблем с токовете и за тва свети слабо но скоро ще го оправя.

3300лв като почнете да давате такива суми и се напикавам. То едно табло + ръчките за мигачи и фарове струват колкото целата кола бе мой, по ваще ценоразписи трябва тия кошници на по 10години да са по 60 000лв ве

Не е проблем с тоците, а проблем с температурата на дисплея и вътре в купето. Когато се нагрее старият и скапан дисплей губи образ и картина, първоначално се вижда бледо, после съвсем изчезва... Моят първоначално избледняваше само при висока температура лятото, за 1 година изчезна образа тотално.

Иначе подигравателния тон не ми харесва... Има доста различни модели табла, конкретно за моята кола цената беше такава в милата родина... Никога няма да дам такива пари за такава част !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...