Jump to content

Изтичане на течността за чистачки


Stefan24N

Recommended Posts

Здравейте, преди два сипах лятна течност за чистачки, но имах останала зимна течност. Зимата когато сипах зимната течност за чистачки, след малко време ми светна сензора на таблото, да се долее.  
 Днес когато паркирах колата видях да изтича течността от предната дясно страна под фара. 
Дали е пукнато казанчето или някой маркуч?
Наложително ли е веднага да се направи, тъй като ми предстой пътуване и мисля да го оправя след като се прибера, но се притеснявам да не възникнат по-големи проблеми? 

IMG_3652.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако течността която изтича наистина е за чистачките, няма какво друго да се случи освен, че не можеш да си миеш стъклото.

Редактирано от tgod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем на моето B6 още в началото след покупката. След определено к-во налята течност си изтичаше, имаше някакъв скъсан маркуч и след смяната му няма течове. Само че се досещам , това го правеше при подаване на течност към задно стъкло. Дано да не е пробито казанче при теб.

Редактирано от user12321
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осигури си достъп до пръскалката в бронята, някъде там имаш изваден щуцер, или пукнат маркуч (черен пластмасов е обикновено).

Вчера правих такъв "излив" на едно Поло, беше заврян под акумулаторна кутия и ЕКУ, пол'вин кола за разглобяване.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа щуцера на маркуча за задната чистачка, по някаква причина се беше сцепил той. Просто го откачих и затапих помпичката. Това ми е второ комби, никога не съм пръскал на задното стъкло, даже чистачка почти не съм пускал, така че не ми е проблем. То изобщо не знам има ли начин да се смени това щуцерче, имам чувството че то си е цяло с маркуча, а няма начин да се хвана да го сменям. 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...