Jump to content

Колата не превключва на газ


Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам следния проблем! Преди седмица се сдобих с ауди а4 б4 1.6 бензин. Та проблема ми е че колата не превключва на газ. Индикатора показва че бутилката има газ но не превключва. Не знам къде да търся проблема. Също така докато карам индикатора постоянно пресветква ту се включва ту се изключва и свети една червена индикация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори крана на бутилката,по посока на часовниковата стрелка се затвара , обратно се отваря и ако пак не тръгне, зареди малко газ ,може да те лъже индикатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Заредил съм  газ и пак не превключа , ще пробвам с крана утре и ще пиша✌️ А колко трябва да е отворен този кран? Докрай ли трябва да се отвори?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега не става,клапана се чува че отваря но не прехвърля на газ. Газовата е AG ако ще помогне това.

Ходих при няколко майстора казват че нямат софтуер и не могат да помогнат

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.01.2025 г. at 21:12, Ivan.dim03 написа:

 Също така докато карам индикатора постоянно пресветква ту се включва ту се изключва и свети една червена индикация

Червено свети като си на бензин. Усещаш ли да превключва на газ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да намериш някой, който има софтуер. Може да е мап сензор, може да е температурен датчик, може клапан, може да е нещо запушено. Така няма кой да познае във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...