Jump to content

да се похваля само


Recommended Posts

Само да се похваля с това, че се чипосах и аз. Имах доста предубеждения, но след разучаване на темата за + и - от чипосването не съжелявам, че взех това решение. Правих си климата при колегата Стефан/Сумиста/...та стигнахме до чипчето....пак при него. Треперех и доста на колата, защото ме беше страх нещо да не се прецака. Но големият брат пипа внимателно...до към 24,00 часа и резултата е мъркащо коте/двигателя е доста по-безшумен/, което си оставя гумите по асфалта на 1-ва,2-ра и 3-та. Работата на двигатела е с коренна промяна. Изчезна лага на по-голямото турбо, което смених не по желание. Налягането на моменти минава 1 бар и въобще е голям кеф. Не мога да дам актуална информация за разхода, защото тази седмица рядко и се случва на хубавицата ми да пада под 5000 оборота. Иначе за момента е към 10-11/100км, което е страхотно имайки в предвид, че колата е почти 190 коня.

Благодаря *100000000 на Стефан/Сумиста/ за преобразяването на бебчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ти повтарям че турбото не е по голямо, ма се тая, сега чипа му дойде добре нали. Дано удържи с чипа, че мойта сдадае багажа турбина. Сложи снимки на бууст метъра да видим как изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:steinigung: ще сложа, но по-късно че сега съм по сервизи...боядисване на броня, че някъв тъпак ме задра
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eто и снимчици на манометъра :hilezh: мисля, че след малко рязане и пръскане/не само от моя страна/...се получи добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е сега, погледа стои ли ти все там?

Внимавай у пътя.... :twisted:

хахахаха...не...внимавам, но е яко защото знам кога надува турбото и съответно колко време горе долу да не гася двиг. след каране/в зависимост дали съм карал в режим надуване/ :stupid: екстра е джаджата Роска :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук ( http://www.bgmaps.com/services/links/links...fac22396d0990a4

) се намира СУМИСТА. Търси сервиз за климатици, Стефан се казва.

Пробвай и тук ( http://www.bgmaps.com/services/links/links...c60d30c08c8ab2f ), Мишо се казва.

Тук също можеш да пробваш: http://pstuning.net/index_big.html

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ни и нас:

390817.jpg

Калине, с какво закрепи стойката плътно към колоната? Моята засега стои подпряна с хартийка :-)

(Луфта, който се вижда между стойката и колонката изчезва, като се намести добре нещото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате аз моята доста си поиграх докато я направя...дори загрях пластмасата за да я изкривя малко. иначе моята стойка стои плътно до таблото и като завих 2 винта заспа. ако искаш ще ти я покажа когато искаш....

това за мен са вече бели кахъри...вчера към 1 часа вечерта при прибиране от щъркелово гнездо/посока боровец/...знаете ги гадните завои. на един остър завой имаше пясък и като се завъртях...та отсрани в банкета, а колата стои на кантар върху един банкет.

последствията-крива джанта/купени преди 2 седмици от маргел/, раздрана гума/пирели,пак на толкова време/, обърнат на горе калник/преден и яко мазало на прага и металите от вратата надолу....предстои поредното яко вадене.

моля препоръчайте тенекиджия специално за металите под вратата и отдолу на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо мини на оглед при застраховател.

Лоша е тая работа, не е добре там да се ръчка. Всяко минаване от там, виждам поне 1-2 катастрофи. Веднъж, на едни завой, пред мен се движеше един камион, в насрещното един така се беше засилил, че на завоя се поднесе и се удари в гумите на камиона. Видимо се размина само със счупене странично огледало и някоя вдлъбнатина по вратите, но това можеше да съм аз, а аз нямам гуми по 1м. високи.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

така и така влязох в серия на споделяне...та исках да споделя и разхода, който замерих с пълнене до капачка. 9,17л/100км при това градско. говорим за нормално каране породено от прецакан съединител. лошото е, че от понеделник вече е нов съединителя и пак ще гоня 10/100 :hilezh: въпроса е, че ако издържат нервите и си караш до 3000 оборота икономисваш яко :(

мерси на сумиста....че преди да замеря не вярвах много на това с намаления разход. ще има да черпя крилца/той си знае :hilezh: /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ХАХАХА :hilezh: пука ми...нали аз я карам :hilezh: 9,17 градско/верно без клима/ си е супер за кола 180+ коня

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...