Jump to content

Вратите да се вдигат нагоре (къде, колко)??


Recommended Posts

Става въпрос за А4-ка....

Може ли да ми кажете къде може да се направи това нещо?? А това LSD има ли го в България??

http://www.rs-auto.bg/tuning/article/1070/...udi-tt-type-j8/

Другия въпрос.. Възможно ли е да се направят вратите да могат да се вдигат нагоре, но да може когато искам да си ги отварям по стандартния начин??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за А4-ка....

Може ли да ми кажете къде може да се направи това нещо?? А това LSD има ли го в България??

http://www.rs-auto.bg/tuning/article/1070/...udi-tt-type-j8/

Другия въпрос.. Възможно ли е да се направят вратите да могат да се вдигат нагоре, но да може когато искам да си ги отварям по стандартния начин??

На първия въпрос немога да ти отговора дали на А4-ката може да се направят,но 100% няма да можеш да запазиш и стандартното отваряне на вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

могат да се направят ,само че трябва да имаш люк за можеш да влизаш и излизаш!!

не ти ли прави впечатление, че така ги правят вратите да се отварят на коли с 2врати!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

могат да се направят ,само че трябва да имаш люк за можеш да влизаш и излизаш!!

не ти ли прави впечатление, че така ги правят вратите да се отварят на коли с 2врати!!! :bia:

То не пречи да се направи и на 4-вратка...ма отделен е въпроса,колко грозно ше седи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е.. аз не съм хукнал да го правя.. питам просто.. за по нататък.. може да взема някое А3...

Как да е.. само в София ли се правят такива лудории

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не пречи да се направи и на 4-вратка...ма отделен е въпроса,колко грозно ше седи

може да се направят ама няма да можед да влезнеш посмъртно в колата, именно за тва ги правят на големи врати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се направят ама няма да можед да влезнеш посмъртно в колата, именно за тва ги правят на големи врати!

Ше можеш...ма некой такъв дребен кат тебе (слабичък) аз с тия 2 метра и 120 кила...наеш ли колко ше ми е лесно :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина няма да е много добро решение ако се отварят тип Ролс Ройс ще е по ефектно според мене. А ианче устройството за вратата струва от 1000- до много зависи как точно искаш дати се отваря защото има няколко начина. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-7537-1180122415_thumb.jpg

така искам... проблема е, че ако спра между две коли и трябва да изляза през багажника :hilezh:

За това питах дали не може когато поискам да си ги отварям по стандартния начин....

А тва вдигане нагоре автоматично ли става или трябва да си придържам вратата докато изляза :hilezh:

( и такива съм виждал)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключовата дума е "Lambo Style Doors"!За в България и аз се интресувам как и колко и с удоволствие ще следя темата,та дано някой запознат ни светне!Иначе ето това е "тотото" :hilezh:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така искам... проблема е, че ако спра между две коли и трябва да изляза през багажника :hilezh:

За това питах дали не може когато поискам да си ги отварям по стандартния начин....

Ти като спреш м/у две коли както и да ги отваряш вратите няма да можеш да излезнеш. Даже като се вдигат на горе ще е по-лесно

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...