Jump to content

катализатор за A6 98 година


andrey mitov

Recommended Posts

Колеги, някой има ли опит какво става ако се махне задръстения катализатор и не се сложи друг, а просто се кара без катализатор?? Мерси предварително за мнения! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си махнах катализатора миналата година и досега нямам никакви проблеми - колата не е нито по-шумна отпреди,нито пуши повече! Но има лека,но осезаема разлика във вървежа - колата върви повече отпреди и при ускорение мотора е по-безшумен - все едно му е по-леко,но сигурно е така,защото поне моя катализатор беше доста задръстен...

Сваля се за десетина минути и не струва почти нищо! На негово място ми сложиха "резонаторно" или някакво подобно гърне! Майстора,който ми свали катализатора, ми каза че като паля колата,може да припушва повечко,но аз не забелязвам подобно нещо! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!! Мисля и аз на първо време да карам без катализатор, а ако стане задължително - може да се сложи винаги (а може и да поевтинеят дет се вика...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, до колкото знам на технически преглед ти замерват емисиите ако ходиш в СБА и без катализатор няма да може да покрие нормите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...