Jump to content

VAG-COM


Recommended Posts

Зравейте,

имам VAG-COM 311-2 и кабел за диагностика.Имам вече няколко логове в формат xls.и са качени в нета!Дали някои от майсторите,които виждам че присъстват на форума от време на време,ще може да погледне и да ги коментира?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_<

Зравейте,

имам VAG-COM 311-2 и кабел за диагностика.Имам вече няколко логове в формат xls.и са качени в нета!Дали някои от майсторите,които виждам че присъстват на форума от време на време,ще може да погледне и да ги коментира?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се не съм "майстор" - казвам се Георги.

И нищо не разбирам от коли но обичам да чета екселски файлове. И да ги анализирам.

Явно нямаш конкретен въпрос - следователно аз съм твоя човек. Ще ти обясня всичко.

Давай филетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори че ти убивам ентусиазма но в тия логове няма никакво инфо.

избирал си някакви произволни неща да записваш-няма маркери, няма преходи, няма различни режими-нищо.

311 е безнадеждно стара версия на ваг ком. лошото е че за новите трябва интерфейса-там нещата са по изпипани вече. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

311-2 наистина е безнадежно остарияла версия на въпросната програма,ползвам я единствено заради това че мога да ползвам функцята Basic Setinngs.Имам 409 версия обаче не активирана и нерегистирана (работя обаче по въпроса :hilezh:

Ако евентуално ще пусне 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018.статични и 001, 003, 004, 008, 010, 011.динамични ,дали ще може да разберем що ми харче 16/100 градско?(извънградско е приемливо 8/100 км) в supper diesel първо казаха ми че това е нормално!!! после твъдяха че дебитомер е за смяна,въпреки че преди да ходя при тях, бях в Porsche BG и заминиха оригиналня с рециклиран(заедно с въздушния филтр).

Друг въпрос,и стария и новия дебитомери показват над 600 mg/r зададено измервнане и 350- 370 mg/r актуално измерване(страното е ,още че включен климатик влаяе на вдигане на г.в. цифри още на по висока ниво) и самият дебитомер и винаги много горещ!

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удоволствие бих си поприказвал с тебе но на живо-тва е тон писане и честно ме мързи... :):)

ааа П.П. аз работя с 704 версия :bia::bia:

Редактирано от vaskoto1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удоволствие бих си поприказвал с тебе но на живо-тва е тон писане и честно ме мързи... :hilezh::hilezh:

ааа П.П. аз работя с 704 версия :moon::hilezh:

OK,ще се обадя по някоя време,GSM-ът ти не е променен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Може ли някой да ми каже защо така кофти ми дава стойностите и не мога да си изкарам графика с Excel :)

А с Vag Scope си работят..

Vag-Com няма label на стойностите за моя модел ECU!..

Как да си изкарам графика тогава? :rolleyes:

LOG_01_003xxx_xxx_xxx.zip

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...