Jump to content

какъв антрифриз да сложа на 1.9 тди А3


mariana

Recommended Posts

купих си а3 наскоро и започнаха проблемите. таблото се оказа подменено и не отчита вярно. термературата е ту 60 ту 120 пищи около 5 мино и след като се спадне надолу спира. стрелката на гориво също се мести нагоре надолу.какво да правя?казаха ми че щом е подменено трябва да се смени софтуера и да се нагодят двигателя и таблото. ако намеря друго табло ще се оправили проблема?много ще съм ви благодарна ако ми помогнете със съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Марияна, Марияна. ;):flehan: На руски твоето се нарича невезуха.

Първоначално се обърни за съвет към SUMISTA, ако ще ти трябва табло Виж тази тема. Emsi audi също се занимава с втора употреба, но май за по-стари Аудита.

За антифриз, като стигнеш до него тук всички съветват да се вземе от Еуратек - вносителя на Шкода, защото е същият, но е по-евтин. ;)

p.s. Съпругата ми също се казва Марияна. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На руски твоето се нарича невезуха.

Съпругата ми също се казва Марияна. :flipoff:

Коко, само жена ти да не го възприеме по този начин, че.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, само жена ти да не го възприеме по този начин, че.... :flipoff:

Не е ревнива към колежки. ;) Нали с Галя сме съседи и често се виждаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога да ти помогна по въпроса с таблото. Доколкото знам но не съм сигурен в Unitrade

антифриза е 18лв. , при мен е 14лв. същия. Относно таблото послушай колегата КОКО 100 С4. Дано да нямаш повече проблеми с колата. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боцко, прощавай човече съвсем забравих, чи внасяш оригинални части и консумативи. :hilezh:;)

Само да те питам 14 лв е концентрат, който за -38(-40) градуса се разрежда 1:1 с дестилирана вода. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боцко, прощавай човече съвсем забравих, чи внасяш оригинални части и консумативи. :hilezh:;)

Само да те питам 14 лв е концентрат, който за -38(-40) градуса се разрежда 1:1 с дестилирана вода. ;)

Да за същото става въпрос, като да си го купиш от юнитреид, 1.5л/18лв. е там, при мен 14лв.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купих си а3 наскоро и започнаха проблемите. таблото се оказа подменено и не отчита вярно. термературата е ту 60 ту 120 пищи около 5 мино и след като се спадне надолу спира. стрелката на гориво също се мести нагоре надолу.какво да правя?казаха ми че щом е подменено трябва да се смени софтуера и да се нагодят двигателя и таблото. ако намеря друго табло ще се оправили проблема?много ще съм ви благодарна ако ми помогнете със съвет.

Колежке... ти тая кола като я купува къде гледа бе душко :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке... ти тая кола като я купува къде гледа бе душко :hilezh:

ами да ти кажа тези неща се проявиха след известно време. никой не е застрахован срещу това. ако съм знаела дали щях да я купя. но сега ще се мъча да го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи има някакъв начин за решаването йм дори и временно. Не знам до колко ти е проверен майстора, но все пак сондирай мнение и с други специалисти. До колкото знам Мишо се занимава с електрониката и бил добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...