Jump to content

Recommended Posts

:flipoff: Здравейте, нов съм във форума и още трудно се ориентирам. Купих си а3-ка преди два три дни и ми се иска да сменя гумите с някакви по широки, но не знам кой размер е най подходящ. в момента съм с 195/65/15. Щеше ми се да сложа поне едни 16-ки или 17ки..и поне 205. някой да може да помогне?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много-много не се ориентирам в гъзарския стил,но ще се опитам да ти бъда полезен. :) Имаше един сайт-нови гуми или автогуми,бг или ком/на латиница естествено/.Там имаще т.н. конфигуратор,който е много полезен-показва при увеличаването на цола с колко следва да се намали височината на гумата,за да се запази диаметъра.Моята Б4 е със 16-ки-205х55.Джантата при това положение е със ширина 7 джи/може и 7.5 в краен случай/.Бих те посъветвал да прегледаш обявите продава във форума, върти ми се че имаше хубави оригинални 16-ки за А3.Късмет. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто ти едни гъзарски гуми: :hilezh:

cover.jpg

Сайта,за който говори Emillion e avtogumi.com(Боряна груп)!Те предлагат Ykohama-много добра гума :) Те също имат разни гъзарски моделчета: :)

yokoa048.jpg

Бодни едни 17'' джанти с 215/45/17 гуми и си в джаза... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бодни едни 17'' джанти с 215/45/17 гуми и си в джаза... :hilezh:

може да поеме спокойно 225/45/17 иначе на нащо А3 1.8Тръц е с 215/55/16

пасата е с 225/45/17 ма ще му намаам 235/45/17 или 225/50/17 че ного нископрофилни ми идват

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един сайт-нови гуми или автогуми,бг или ком/на латиница естествено/.Там имаще т.н. конфигуратор,който е много полезен-показва при увеличаването на цола с колко следва да се намали височината на гумата,за да се запази диаметъра

еми аз влизах на gumi.bg и там конфигуратора дава май някви отклонения..като сложа единия размер от ляво ,другия отдясно и после им разменя местата има разлика в мм. ;) иначе тия гумета са гъзарски несъмнено :bia:

лелеее ISO тия вторите са вярно ебати шукаритетните гумета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Здравейте, нов съм във форума и още трудно се ориентирам. Купих си а3-ка преди два три дни и ми се иска да сменя гумите с някакви по широки, но не знам кой размер е най подходящ. в момента съм с 195/65/15. Щеше ми се да сложа поне едни 16-ки или 17ки..и поне 205. някой да може да помогне?

отпред сложи 215/45/17

отзад 225/45/17 и става супер гъзария

после ще кача снимки да видиш кво яко стоят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.avtogumi.com/snimki/full_size/266.jpg

За такива мога да ти съдеиствам но не са от евтините :bia::respekt:

ИОКОХАМА ПАРАДА започват от 16цола нагоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2 месеца карам с тия гуми http://www.kasa.cz/display-photo/318327.jpg ,не усещам разлика между тях и Гудиар Иигъл Ф1 ,а цената им е 200 лв на парче за 235/45/17 ,срещу 350 лв на Гудиар-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yokohama-та е бомбааа :nein: , ебати шарките.. колко пари ще ми струва подобно удоволствие... за съжаление купих стандартен размер вече 205/60/15 ..добре стоят малко са малки джантетата ама мисля да налея повечкото кинти за добра музика :nein:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2 месеца карам с тия гуми http://www.kasa.cz/display-photo/318327.jpg ,не усещам разлика между тях и Гудиар Иигъл Ф1 ,а цената им е 200 лв на парче за 235/45/17 ,срещу 350 лв на Гудиар-а

Това е китайска гума :nein::nein::hilezh::hilezh::hilezh::angry:

200 лв? Сигурно струва около 20

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля моля

максиса си е супер гума

и аз карам с такива 195/50/15 тиха са и стоят много добре на пътя(според мойто скромно мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебати стандартния размер.... пичага ти отварял ли си капачката на резервоара да видиш кво пише на нея!>?

еми откъде да знам, разликата е 8мм и проверих около 5-6 а3-ки и всичките бяха с такъв размер..добре стои да ти кажа :respekt: , а кво пише на капачката наистина не съм обърнал внимание

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е китайска гума :respekt::respekt::bia::bia::wall::wall:

200 лв? Сигурно струва около 20

китайски ли са?

че кат прочетох 200 лв парчето се зисилих си взема едни

235/45/17 за 200 лв си е тото шанс :hilezh:

[

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...