Jump to content

Купувам А6 AVANT - С4 2.6 V6


Recommended Posts

Аз най-напред ще пиша e-mail да видим какво ще отговоря, пък после ще му мислим - да не се окаже партенка, че има и такива случаи...

Иначе най-важно според мен е някой да огледа колата в Германия и да каже дали е ОК, в смисъл дали няма някакви подводни камъни, които не се виждат на снимката, дали всичко работи, двигателя как работи, ... такияа неща.

Също така документално не знам какви документи трябва да има, какви аз трябва да извадя, за да мога да я докарам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-напред ще пиша e-mail да видим какво ще отговоря, пък после ще му мислим - да не се окаже партенка, че има и такива случаи...

Иначе най-важно според мен е някой да огледа колата в Германия и да каже дали е ОК, в смисъл дали няма някакви подводни камъни, които не се виждат на снимката, дали всичко работи, двигателя как работи, ... такияа неща.

Също така документално не знам какви документи трябва да има, какви аз трябва да извадя, за да мога да я докарам :hilezh:

Zdravei!

Az ziveja v Germaniq, zanimavam se s avtomobili i moga da ti posrednica pri pokupkata, urezdaneto na dokumentite i pazareneto :)

Posredniceskata usluga e 300 euro, koeto vklucva i benzina i telefonnite razgovori i vremeto

Ako iska6 mi se obadi na 0049/162/5245252 Niki

Sorry, pisa na latinica zastoto Kredora sled remonta e izceznal

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух, завидях ти :hilezh:

ЕЕЕ.... Вертере, ми предложи му бартер на човека, пък знаеш ли? може се навие за твоята ...

Пък на тебе колко завиждаме ако знаш... :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdravei!

Az ziveja v Germaniq, zanimavam se s avtomobili i moga da ti posrednica pri pokupkata, urezdaneto na dokumentite i pazareneto :hilezh:

Posredniceskata usluga e 300 euro, koeto vklucva i benzina i telefonnite razgovori i vremeto

Ako iska6 mi se obadi na 0049/162/5245252 Niki

Sorry, pisa na latinica zastoto Kredora sled remonta e izceznal

.

Ти в кой град си колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги внимавайте в www.autoscout24.de е пълно с такива партенки дето нямат адрес ами само телефон на който никой не вдига.

Обикновенно ако се свържес с човека по пощата ти казава че е в англия и колата е там ама цената е много ниска щото не може да я продаде в Англия заради волана.

та иска да я даде на ескроу компания която да ви я докара ама първо да им дадетое пари и т.н. ето пример за такова писмо:

I bought the car from Germany and it's still registred in Germany but now i'm in United Kingdom like i said in my first email.

Here is how I want to go about delivery and payment for the car which will be through Cargo Carici Trans escrow company and will also give you the chance to inspect the car before I receive the payment for it. I will explain to you step by step how this will work:

A. First you have to send me your shipping information (your name and address).

1. After I receive your shipping info, I will go to escrow company and leave the car onto your name and with your shipping address as the intended receiver.

2. The escrow service will check the car also the legal papers to see that everything is OK with it.

B . You will receive a notification from escrow service as a confirmation that the car is in their custody and also, that the car has been tested.

1. After that, you will have to send the payment to escrow service so they can bring you the car at your house for inspection.

2. The escrow service will verify the Transfer, and if everything is in order, they will deliver the car directly at your door.

3. After you will receive the car and you will be completely satisfied with it, they will register the car on your name and your address.

C. If by any reason, you will not be satisfied, you will return the car to escrow service with no expense.

I will support all the taxes and fees, you will have between 2- 10 days period to inspect the car and if you are not satisfied in it you will be fully refunded within 24 hours. Any damaged or returned unit will be either replaced or refunded.

If you agree with the conditions please provide me your full name and address for shipping, so I can initiate the transaction through escrow service.

After that they will contact you with transaction details, invoice, payment instructions and more information about escrow service protection.

Please reply as soon as possible because I have lots of interested customers.

Regards,

аз се разтърсих в нета и това 100% измама - иначе фирмата си има сайт и т.н. но е листнат като измамник - така че внимателно с колите с такива ниски цени - скоро бях в германия цените им никак не са ниски.

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е колата която искам!!! :flipoff:

http://autoscout24.de/Details.aspx?id=4jd1ahp3n2s

Колега,

погледни оборудването на колата,

да кажем половината го няма, като ESP, Anhaengerkupplung и сигурно и други.

Това е съвет, да погледнеш колата от по близо не после да останеш изненадан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявате е действителна... или по-скоро беще :bia:

продадена е обаче - вече и свалена от нета...

:bia:

много ме е яд - направо я бях отнесъл...

нищо, продължавам да търся същото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...