Jump to content

бензинова помпа


jjj

Recommended Posts

колеги, замина ми бензиновата помпа - трябва да я сменям.

Някой може ли да ме насочи към определена марка и да ме ориентира в цените.

колата е АДА 1.6 авант / 1993

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, понеже се отваря тема за бензинова помпа, искам да попитам как мога да пробвам моята . Тя е от тези които са външни, до задна лява гума за мерханичен инжекцион, че я свалих от колата и сега вече няма как да разбера последно работела ли е или не.

Има (+ и -) но незнам ако и дам захранване без да има бензин дали нема да изгори (в случай ,че е здрава)

Ако някй помогне :musik: мерси

Редактирано от Боян
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна тема сте открили... Значи проблема е следния, същата помпа е тотално скапана... Колата е А80 В3 87-88 2000 кубика пълен инжекцион... Как мога да разбера дали е електронна или е механична и каде по дяволите седи това чудо... Отворен съм и за предложения за марки, цени, магазини и сервизи... Пълна новобранка съм колата я имам от 2 дена... Така и така съм тръгнал как, е сваля резервоара за почистване от налепи вода и к'во ли не... Колата е кара на газ дълго време... за какво друго трябва да внимавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,на старата 80-DZ,се скапа бензиновата помпа,тръгнах да продавам колата и хоп неще да пали на бенз,помпата не се чува.Можете ли да ми кажете къде се намира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на старата 80-DZ,се скапа бензиновата помпа,тръгнах да продавам колата и хоп неще да пали на бенз,помпата не се чува.Можете ли да ми кажете къде се намира?

Като застанеш зад колата,с лице към нея се пада пред задно дясно колело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...