Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ахахахаха! :(:bia:

София-Несебър-София + 4 дена каране в София и чак тогава ми светва ламБатас колонката! :hilezh:

Иначе: София-Истамбул-Пловдив, зимата с 4 човека и яко багаж - 1 резервоар! На турската магистрала не повече от 180км/ч, не по малко от 140!

Срещат се ловец и риболовец. Риболовецът се хвали;

- Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата.

Ловецът

- Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горския. За да не ме хване дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го зария хоп двама цигани. Не ми трябват свидетели - дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария хоп един рейс пионерчета.

- Е, и? - казал риболовецът.

- Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът.

Та така - намали малко от 180 и ще ти повервам за разхода..... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще напиша какви разходи ми е дала на път з морето и обратно...

10.65 - тук на една отсечка м/у Карнобат и Бургас където пътят беше страхотен заредих след като бях изминал около 50км. междинно по като карах с 150-180км/ч.(но понеже не нулурах километража давам общ разход от 10.65 за 266.4км.), та разхода ми беше 13.5 :bia: за 50-те км.

9.27 - нормално каране 100-130км/ч

8.91 - нормално каране 100-130км/ч

7.67 - тук направо щях да падна и то днес, карах с 80-100км/ч цели 180км. заради много коли и камиони..., и около 90 -110км/ч останалите 115км до общ пробег за отчет на разхода на 295км.

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моят разход на газ:

8.6/100км при скорост 120-130 с 50% използване на климатик до морето.

9.7/100км при скорост 120-130 с 100% използване на климатик на връщане от морето.

12-14/100км градско с 50% климатик и пътуване в едната посока около 20км. за 40-45 минути

Всичките измервания ги правя при пълно зареждане на бутилката. Двигателя съм го регулирал да има възможно най-добра мощност (еластичност). Въздушния филтър ми е на около 18000 км и трябва да го сменям. Но не очаквам от смяната да падне разхода по-малко от този, който е вмомента :flipoff: . Зареждам само на OMV i Shell, по-рядко на Лукойл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 1.9 tdi 110h.p. Avant градско между 7-8 литра на 100 км.,а извънградско около 5 литра,но това е с каране около 100-110 км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...